Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİ AKADEMİK BAŞARISINI BİNGÖL'E TAŞIYOR

Başarı grafiğini her zaman yukarı taşımayı misyon edinen Doğa Koleji, Bingöl’de 2018-1019 yılında eğitim hizmeti vermeye hazırlanıyor. Eğitim sektöründe eğitim kalitesini belirleyen Doğa Koleji kapılarını Bingöllü öğrencilere açıyor.

ETİKETLER : bingöl kampüsü , doğa koleji bingöl , ali rıza lüle , hamdullah dargın , bingöl kolej , bingöl özel okul

Doğa Koleji bilinen eğitim kalitesini Bingöllü öğrencilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Doğa Koleji Bingöl Kampüsü tanıtım toplantısına Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, okul kurucusu Hamdullah Dargın ile Doğa Koleji yöneticileri katıldı. 


2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı'nda açılacak olan Doğa Koleji Bingöl Kampüsü akademik başarılarla adından söz ettirecek. Doğa Koleji  Genel Müdürü Ali Rıza Lüle,Açacağımız kampüsün diğer okullarımızdan  farkı olmayacağı gibi, akademik başarılarıyla göz dolduran bir okul olacaktır” dedi. Kampüs kurucusu Hamdullah Dargın ise Bingöllü öğrencilere kaliteli eğitim imkanı sunacakları için oldukça gururlu ve heyecanlı olduklarını dile getirdi.  


Bingöl’de Doğa Rüzgarı 

Eğitimde kalite ve başarıya odaklanan Doğa Koleji zincirine, Bingöllü öğrencilerin de katılmasından çok mutlu olduklarını dile getiren Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, “Sağlam adımlarla eğitimdeki yatırımlarımıza devam ederek istikrarı elden bırakmadan büyüyoruz.” dedi. Lüle, Bingöl’de yeni açılacak kampüsün büyük şehirlerdeki kampüslerden hem fiziki hem de akademik olarak hiçbir farkı olmayacağını belirtti. 

Bingöl Kampüsü Bir Okuldan Fazlası

Doğa Koleji, yeni dönemde Bingöl'de açılarak, hem eğitim kalitesiyle, ayrıcalıklı eğitim sistemiyle ve okul fiziki şartları ile  bir okuldan daha fazlasını sunacak. Doğa Koleji Bingöl Kampüsü ana sınıfı, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve fen lisesinden oluşan 40 derslik ve 1000 öğrenci kapasitesine sahip. Konferans salonu, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, hayvanat bahçesi, botanik bahçe, aile piknik alanı ve binicilik olmak üzere toplam 26.000 m2 alana kurulacak olan kampüs binası 9.000 m2 kapalı alanda eğitim verecek. Doğa Koleji Bingöl’de modern eğitim tekniklerini kullanarak ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlayarak başarı grafiğini yükseltecek. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL