Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ EKİPLERİ YENİ EĞİTİM YILINA HAZIR

Tüm Türkiye'den gelen Doğa Koleji Bilgi Teknolojileri ekipleri İstanbul'da buluştu.

ETİKETLER : dogatech , doğa koleji bilgi teknolojileri , eğitim teknolojileri , hakan inanır , doğa koleji , kişisel gelişim eğitimi

Kampüslerimizin teknoloji alt yapısını yöneten ve eğitimin kesintisiz devam etmesi için çalışan 100'ün üzerinde Doğa Koleji Bilgi Teknolojileri saha personeli, yeni eğitim öğretim dönemi hazırlıkları kapsamında 1-3 Ağustos tarihleri arasında Ataşehir Kampüsümüzde bir araya geldi. Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Direktörü Hakan İnanır'ın konuşmasıyla başlayan ilk gün, birim yöneticilerinin sunumlarıyla tamamlandı. Eğitimin ikinci gününde saha ekiplerimiz yeni dönemde hayata geçirilecek ve eğitim teknolojilerinde çığır açacak projelerle ilgili bilgilendirildi. 


Son günde ise iletişim temalı "kişisel gelişim eğitimi" ile tüm ekibin motivasyonu üst seviyeye çıkartıldı. Bilgi teknolojileri ekiplerinin eğitime olan desteğine dikkat çeken Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Direktörü Hakan İnanır, bu yılın iletişim yılı olacağını vurguladı. Keyifli geçen eğitim İnanır'ın kapanış konuşması ile sona erdi. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL