Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİ İSKENDERUN KAMPÜSÜ BAŞARI GRAFİĞİNİ YÜKSELTİYOR

Doğa Koleji İskenderun Kampüsü, YALIM Grup’un devralmasıyla birlikte başarılarını katlayarak yola devam edecek.

ETİKETLER : ali rıza lüle , iskenderun kampüsü , doğa koleji iskenderun , yalım grup , iskenderun özel okul , cüneyt müjde

Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle’nin önderliğinde İskenderun Doğa Koleji’nde gerçekleşen basın toplantısına YALIM Grup CEO’su Cüneyt Müjde ve Doğa Koleji üst düzey yöneticileri katıldı.

Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, egˆitim kalitesi, akademik bas¸arıları ve gelis¸tirdigˆi yenilikçi egˆitim modelleri ile Türkiye’deki egˆitim sektörüne yön verdiklerini belirterek,  yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle ögˆrencilerine, çalıs¸anlarına ve topluma degˆer kattıklarını vurguluyor. Lüle, Doğa Koleji’nin büyümesinin sırrını akademik başarı, yabancı dil eğitimi, 3S ( sanat, spor, sosyal faaliyet), burs imkanları, akademik ve yönetim kadrosunun profesyonelliği olarak açıkladı. 

Doğa’ya özgü eğitim metotları ile öğrenciler yüksek akademik başarı elde ediyor

Doğa Koleji çocuğun var olan potansiyelini, yetenekleri doğrultusunda kullanmasına izin verirken eştiler arasında geride kalmayıp tam tersine önde olmasına özen gösteriyor. Doğa Koleji Talim Terbiye Kurulu onaylı  müfredatını yazarak öğrencilerine öğrenme kolaylığı sağlıyor. Ekoloji, t-MBA gibi tamamen Doğa Koleji tarafından hazırlanan programlar etkili bir şekilde uygulanarak öğrenciler akademik başarı elde ediyor. Eğitim içeriği, öğretmen seçimi, akademik başarı hususunda Türkiye’de hiçbir okullarını birbirinden ayırmadıklarını dile getiren Lüle,  “Öğrencilerimiz her yıl ortaokul ve lise sınavlarında Türkiye çapında başarılara imza atarak, ödüller kazanıyor. Böylelikle de akademik başarımız taçlanmış oluyor” dedi. İskenderunlu öğrencilerine de aynı hizmette eğitim verdiklerini, başarılı olduklarını dile getiren Lüle, İskenderun Kampüsünün YALIM Grup’un devralmasıyla ile birlikte bu başarının daha da yükseleceğinin altını çizdi. 

İskenderun kampüsünün Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından YALIM Grup’a geçmesiyle de İskenderun eğitim başarısı hız kesmeyecek. İskenderunlu öğrencilere dünya standartlarında eğitim sunmaya, geleceğin liderlerini bugünden yetiştirmeye devam edeceklerini belirten YALIM Grup CEO’su Cüneyt Müjde  “Bünyemize katılan Doğa kampüsü ile büyümeye, bölgemize katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi. DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL