Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİ YAZ OKULU'NDA İLK DÖNEM DOLU DOLU BAŞLADI

Yaz coşkusunu doyasıya yaşatacak olan Doğa Koleji Yaz Okulu'nun öğrencileri, Genel Müdürümüz Ali Rıza Lüle'yi ziyaret etti.

ETİKETLER : ali rıza lüle , doğa koleji , doğa , doğa spor okulu , yaz okulu , doğa koleji yaz okulu , 2018 yaz okulu , yaz müfredatı , ingilizce yaz okulu

Öğrencilerin yaz tatillerinde akademik çalışmalarına eğlenceli bir şekilde devam etmeleri, spor ve sanat dallarındaki becerilerini geliştirmeleri amacıyla faaliyet gösteren Doğa Koleji Yaz Okulu’nun ilk dönemi 18 Haziran'da başladı. 

6-13 yaş öğrencilere yönelik eğitimde İngilizce programı, robotik ve kodlama dersleri, sanat atölyeleri, buz pateni ve spor aktiviteleri ile dopdolu bir yaz programı yer alıyor. Birinci dönemin açılmasıyla Ataşehir 1 kampüsünü dolduran minikler Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle'yi ziyaret ederek yaz okulu ile ilgili görüşlerini paylaştılar. Öğrencilerle tek tek ilgilenen Ali Rıza Lüle, yaz okulu ile öğrencileri sportif etkinliklere yöneltmeyi ve kaliteli bir yaz tatiline zemin hazırlamayı hedeflediklerini belirtti. Yaz okullarının sportif yanı kadar akademik katkısını da hatırlatan Lüle, öğrencilerin eğlenerek öğrendiğine dikkat çekti. Bilgilerini taze tutan, pekiştiren ve çeşitli aktivitelerle yeni beceriler kazanan öğrencilerin yeni dönemde daha başarılı olduklarını ise özellikle vurguladı. 


Doğa Koleji Yaz Okulu hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için tıklayınız....DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL