Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİNDE 4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ PROJELERİ BAŞLADI

Bu yıl doğa için bir adım at ve Doğa Kolejinin yürüttüğü “Bir Kap Mutluluk Projesi”ne destek ol.

ETİKETLER : bir kap mutluluk , hayvan hakları günü , hayvan barınakları ziyareti , bir kap mutluluk , hayvan sevgisi , 4 ekim hayvan hakları

Doğa Koleji öğrencileri 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için çalışmalara başladı. Ya siz?

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında kampüslerimizde gerçekleştirilen etkinliklerle dünyada yalnız olmadığımızı ve hayvanların doğada en az bizim kadar yaşamaya hakları olduğunun bilincini erken yaşlarda vermenin önemini vurguluyoruz. 'Bir Kap Mutluluk' sosyal sorumluluk projesi kapsamında geçen yıl Türkiye genelinde 73 hayvan barınağına yardımlar ulaştırıldı. Bu yıl 5.si organize edilen Bir Kap Mutluluk yardım kampanyası kapsamında öğrencilerimiz, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü ile ilgili hazırladıkları pankartlarla sloganlarını hazırlayacaklar ve kampüslerinde “Hayvan Hakları Yürüyüşü” gerçekleştirecekler. Yine öğrencilerimizin esteği ile Türkiye çapında çok sayıda barınağa mama yardımı yapılacak, öğrencilerimz barınak ziyaretlerini gerçekleştirecekler. 

Unutmayın ki; ‘Bu dünya sadece bize ait değil.’ Projemize destek veren velilerimize ve öğrencilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL