Haber ve Etkinlikler

DOĞA OKULLARI t-MBA ZİRVESİ 9 YAŞINDA!

Bu yıl 9.'su düzenlenen dünyanın en büyük amfi dersi t-MBA Zirvesi, geleceğin girişimcileri ile iş dünyasının liderlerini Lütfi Kırdar'da bir araya getiriyor.

ETİKETLER : t-MBA Zirvesi , Lütfi Kırdar , ahmet hamdi usta , burak başarır , özhan toktaş , burak aydın , mba eğitimi , lise eğitimi , Stratejik Yönetim

Doğa Okulları Liseleri’nde başarıyla uygulanan MBA eğitimi t-MBA (MBA for teenagers) öğrencilerinin düzenlediği t-MBA Zirvesi bu yıl 9 yaşında. Her sene Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde dünyanın en büyük amfi dersi olarak tanımlanan, iş ve sanat dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşen t-MBA Zirvesi'nin bu yılki teması “Stratejik Yönetim Sırları”...

 9. t-MBA Zirvesi'ne, İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi USTA, Pearson Türkiye Ülke Müdürü Özhan TOKTAŞ, Intel Türkiye Ülke Müdürü Burak AYDIN ve Coca-Cola İçecek CEO’su Burak BAŞARIR'ın yanı sıra iş dünyasından birçok önemli isim katılacak. Zirve programının sunuculuğunu öğrencimiz Melis AYUĞUR yapacak. Zirve Doğa Okulları web sitesinden de canlı olarak izlenebilecek.

Canlı Yayını izlemek için tıklayınız...

Tarih: 26 Nisan 2016
Yer:  İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı  
Saat: 10.00 -13.00


t-MBA ile Geleceğin Girişimcilerini Yetiştiriyoruz!

Lise düzeyine indirgenmiş bir üniversite MBA modeli olarak, sadece Doğa Okulları'nda uygulanan ve uluslararası bir eğitim kurumu olan Pearson tarafından onaylanan t-MBA, aynı zamanda Türkiye’de uluslararası akreditasyona sahip tek K-12 eğitim modeli olma özelliğine sahiptir.   

 


 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL