Haber ve Etkinlikler

DOGATECH RIDERS'TA GELECEĞİ SEN PROGRAMLA!

Programlama yeteneğini, robotlarla geleceğin dünyasına taşı! Programlama ve robotikte yeteneği olan herkesi, Acrome Robotics ile geliştirdiğimiz Python, robotik, matematik ve fizik içeriklerinden oluşan online kursumuz DogaTech Riders’a bekliyoruz!

ETİKETLER : dogatech riders , python , robotik eğitimi , yazılım kursu , online kurs , itü arı teknokent , acrome robotics , kodlama eğitimi

İTÜ Arı Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren Acrome Robotics firması iş birliğinde geliştirdiğimiz, Python, robotik, matematik ve fizik içeriklerinden oluşan online eğitimimiz DogaTech Riders 23 Kasım'da başlıyor. Eğitime programlama bilgisi temeli olan, kendisini Python programlama dilinde ve robotik dünyasında geliştirmek isteyen herkes katılabilir. 

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Bilişim Teknolojileri ve Yazılım öğretmenleri tarafından verilecek 30 haftalık eğitimde katılımcılar, Python programlama dilinin temellerini öğrenirken robotik dünyasına da giriş yapacaklar. Eğitim tamamlandığında online bir robot yarışması yapılacak ve başarı gösteren katılımcılara İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji ve Acrome Robotics onaylı başarı sertifikası verilecektir. 

DogaTech Riders online eğitim programına katılım için tıklayınız...DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL