Haber ve Etkinlikler

DOYASIYA BİLİM, SANAT ve UÇURTMA! DOĞA KOLEJİ BAHAR ŞENLİĞİ 12 MAYIS'TA ANKARA İNCEK KAMPÜSÜNDE

Doğayı, sanatı ve bilimi seven Ankaralılar 12 Mayıs'ta Doğa Koleji Ankara İncek Kampüsünde buluşuyor, doyasıya uçurtma uçuruyor.

ETİKETLER : akıl oyunları , satranç turnuvası , dans yarışması , fen bilgisi öğretmenleriyle deneyler , müzik aletleriyle ritim çalışmaları

Doğa Koleji Bahar Şenliği coşkusu 12 Mayıs'ta Ankara'da! Ankara İncek kampüsümüzde gerçekleştirilecek geleneksel Bahar Şenliği'nde bilim sanat ve deney atölyeleri, uçurtma etkinliğinin yanısıra katılımcılar birbirinden renkli etkinliklere, yarışmalara  katılarak eğlenceli vakit geçirecek.


Saat 11.00'da başlayacak olan şenlikte; akıl oyunları, satranç turnuvası, dans yarışması, fen bilgisi öğretmenleriyle deneyler, müzik aletleriyle ritim çalışmaları, resim öğretmenleriyle kartpostal tasarımları, kurabiye atölyesi, ebru atölyesi, şişme oyun alanları çocukları bekliyor olacak. Hem keyifli hem de kaliteli zaman geçirecek olan çocuklar kadar veliler için de yarışma ve atölyeler düzenlenecek. Doğa Koleji Ankara Bahar Şenliğimiz saat 17:00’da son bulacak.

Yer: Doğa Koleji Ankara İncek Kampüsü / İletişim ve Ulaşım Bilgileri için tıklayınız...
Tarih: 12 Mayıs 2018 Cumartesi 
Saat: 11.00 - 17.00

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL