Haber ve Etkinlikler

DR. PAUL DOANY DEĞERLİ PAYLAŞIMLARI İLE BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜMÜZDE

İş dünyasının önemli duayenlerinden Dr. Paul Doany, t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerleri kapsamında Bahçelievler kampüsümüzde öğrencilerimize önemli tavsiyelerde bulundu.

ETİKETLER : t-mba eğitimi , doğa anadolu lisesi , doğa lise eğitimi , girişimcilik , paul doany , inovasyon ve girişimcilik semineri

t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerlerinde iş dünyasının örnek olmuş rol modelleri öğrencilerimize değerli tavsiyelerde bulunmaya devam ediyor. 2016-2019 yılları arasında Türk Telekom’da CEO’luk görevini yerine getirmiş, şimdi ise Doany & Partners’da Başkan ve SDS Enerji’de Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdüren Dr. Paul Doany, Bahçelievler kampüsümüzde öğrencilerimizin sorularını yanıtladı.

Öğrencilerimizle çok keyifli ve faydalı pek çok bilgi paylaşımı içeren bir röportaj ve sonrasında seminer gerçekleştiren Doany, iş dünyasında başarıyı yakalamanın sırlarını paylaştı. Kendini geliştirmenin önemine değinen Doany, öğrencilerimize başarılı rol modeller kadar iş dünyasının başarısız olmuş örneklerini de yakından incelemelerini öğütledi. Doany, başarısız örneklerin yapmış olduğu hataların neler olduğunu öğrenmenin ve o sistem içinde çalışmanın ne olduğunu öğrenmenin kendini geliştirmeye katkısına değindi. Doany, öğrencilerimize bir start-up’ta çalışmak ile daha köklü işletmelerde çalışmak arasındaki fark ve avantajları anlattı. Gelişen teknoloji ile işletmelerde büyük yer kaplayan değişim yönetimine de vurgu yapan Doany, kendini geliştirmek ve güncel gelişmeleri takip etmek için günde iki saatini güncel konuları okumaya ayırdığı bilgisini paylaştı. Doany’e göre öğrenme süreklilik arz eden bir süreçtir. 


Dr. Paul Doany ile oldukça verimli geçen t-MBA buluşması ile öğrencilerimiz hayatları boyunca kullanabilecekleri çok faydalı bilgiler elde ettiler.DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL