Haber ve Etkinlikler

DÜNYA SU GÜNÜ, KAYSERİ KAMPÜSÜNDE SATRANÇ TURNUVASIYLA KUTLANDI

23-24 Mart 2019 tarihlerinde Kayseri kampüsünde düzenlenen Doğa Koleji Dünya Su Günü Satranç Turnuvası'nda centilmenlik ve dostluk rüzgarları esti.

ETİKETLER : 22 mart dünya su günü , satranç eğitimi , kayseri doğa , satranç turnuvası

Kayseri’de ilk kez yapılan turnuvaya yüksek katılım gösteren misafirlerimiz 6 tur boyunca heyecanla sonuçları beklediler. Kazanma çoşkusunun yanısıra kaybetmeyi kabul etme tecrübesi de yaşandı. Ödül töreninde; sporcular açıklanan sonuçlarla sahnede çoşku ve kazanmanın haklı gururunu yaşadı. Türkiye Satranç Federasyonu Kayseri İl Temsilciliğiyle organize düzenlenen turnuva TSF'nin görevlendirilen ve Türkiye şampiyonasında da görev alan 15 hakemi tarafından yönetildi.

Sonuçlar UKD hesaplamaları için TSF'ye gönderildi. İlkokul Müdür Yardımcısı Fatih Keçiyokuşu’nun yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan turnuva, ödül töreninde Kampüs Müdürü Mehmet Keskinkılıç’ın paylaşımıyla sürdü. Lise Müdürü Betül Büyükkeçeci. Ortaokul Müdür Yardımcısı Ahmet Sönmez’in ve Satranç Öğretmenimiz Ali Vurankaya’nın katkılarıyla muhteşem bir ödül töreni yaşandı. Satranç Bölüm Başkanı Beyhan Bayraktar Aydın düşünen, geleceği gören ve sahiplenen bireyler yetiştiriyor ve geleceğimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize çok güveniyoruz. Başarmaları için onlara araştırmacı ve yetkin eğitimcilerle çağın gereği olan teknoloji ve bilimsel materyallerle buluşacağı ortamlar sunulması gerekiyor. Doğa Koleji olarak bunu görev biliyor, gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz’

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL