Haber ve Etkinlikler

EGE BÖLGESİ KARİYER GÜNLERİ TAMAMLANDI

Doğa Koleji Mavişehir 3 Kampüsü'nde gerçekleştirilen 15 Şubat "Doğa Koleji Kariyer Günü" etkinliğimizde Ege Bölgesi kampüslerimizin 11. ve 12. sınıf öğrencileri bir araya geldi.

ETİKETLER : t-mba eğitimi , kariyer günleri , üniversite tanıtımları , doğa koleji kariyer günleri , doğa anadolu lisesi rehberlik , lise rehberlik , lisede kariyer

Açılış konuşmacımız başarılı eğitim yazarı Sait Gürsoy ile yeni üniversiteye giriş sistemine ilişkin çalışma yöntemlerinin değerlendirilmesiyle başlayan etkinliğimize 11 kampüsten 390 öğrenci katıldı. 12 kariyer odası 30 mesleğin tanıtımıyla devam eden Kariyer Günü, 16 devlet ve vakıf üniversitesi öğrencilerimizle buluştu. 32 akademisyen, öğrencilerimizle kariyer planlamasına ilişkin örnek ders anlatımı, soru cevap ve bölümlerinin tanıtımlarını gerçekleştirdi. Meslek ve bölümleri uzmanlarından tanıma fırsatının olduğu etkinliğimizle öğrencilerimiz, hedeflerini kariyer planlamalarını somutlaştırdı ve tercihlerine yön verdi. 


Öğrencilerimizin kariyer planlamalarında başarı ve mutluluğun formülünü bulmalarında etkili olan bu organizasyonda destek olan herkese, tüm üniversite ve akademisyenlere çok teşekkür ederiz.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL