Haber ve Etkinlikler

ELT PARENTS SUMMER ESSENTIALS SEMİNERİNE DAVETLİSİNİZ!

Verimli bir yaz tatili için ELT Parents SUMMER ESSENTIALS...

ETİKETLER : Elt Parents , summer , essentials , seminer , ingilizce eğitimi , ortaokul ELT , İstanbul , veli

Yaz tatili yaklaşıyor! Doğa Okulu olarak öğrencilerimizin yaz tatili süresince de yabancı dil kazanımlarının devam etmesini istiyoruz. ELT Parents SUMMER ESSENTIALS ile ebeveynleri yabancı dil edinimi konusunda bilinçlendirmeyi, onların öğrencilerimizin eğitim sürecine doğru yöntemlerle dahil olmasını amaçlıyoruz. Yaz tatilinde dil edinimini devam ettirecek etkinlikler, çalışmalar ve yöntemler konusunda uzman eğitmenler ile ebeveynleri bir araya getiriyoruz. Eğitim süresince velilerimize çocuklarıyla tatilde teknolojiyi ve evde elimizin altında bulunan materyalleri kullanarak, yaz tatilinde ne tür etkinlikler ve aktiviteler ile İngilizce'yi tekrar edebiliriz sorularının cevaplarını hep beraber keşfetmeyi amaçlıyoruz.

ELT PARENTS organizasyonu iki farklı tarihte İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yapılacak. Seminere İstanbul Anadolu Yakası için Acıbadem Bilim Okulu'nda ya da İstanbul Avrupa Yakası için ise Cevizlibağ Doğa Koleji’nde katılabilirsiniz.


ELT PARENTS SUMMER ESSENTIALS organizasyonuna tüm velilerimiz davetlidir. Katılım göstermek için online başvuru formunu doldurmanız yeterli... 


Başvuru Formu için tıklayınız...


Tarih: 9 Mayıs  2015 Cumartesi
Saat: 10.30 – 14.00
Yer: Acıbadem Bilim Doğa Okulu / Anadolu Yakası

               
Tarih: 16 Mayıs  2015 Cumartesi
Saat: 10.30 – 14.00
Yer:   Cevizlibağ Doğa Okulu / Avrupa Yakası

Detaylı bilgi için İngilizce Bölümü ile iletişime geçebilirsiniz. 


ELT PARENTS SUMMER ESSENTIALS SEMİNERİNE DAVETLİSİNİZ!

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL