Haber ve Etkinlikler

GALATASARAY KULÜBÜNDEN DOĞA KOLEJİNE ANLAMLI ZİYARET

Galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımı, Doğa Koleji desteğini unutmayarak Avrupa şampiyonluk madalyalarını Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle’ye hediye etti.

ETİKETLER : tekerlekli sandalye takımı , galatasaray tekerlekli sandalye , ali rıza lüle , sedat incesu , Abdurrahman Güven , İsmail Ar , Maşide Cesur

Doğa Koleji bu yıl da “Engel Yok” diyerek Beşiktaş ve Galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımları arasında düzenlediği "Dostluk Maçı" ile engel tanımayan sporculara desteğini esirgemedi. Doğa Kolejinin düzenlediği maç sonucunda  elde edilen gelir ve bağışlarla sporculara akülü sandalye alımı gerçekleşti. Maç biletlerinin satılmasıyla sağlanan gelir ile akülü, normal ve maç sandalyesi alındı. Engel tanımayan sporcuların yüzünü güldüren bu hediyeler ile spor dünyası başarılı isimler kazanırken engeller de ortadan kalkmaya devam etti. 


Galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımı Doğa’nın bu desteğine karşılık nezaket ziyaretinde bulundu. Galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımı baş antrenörü Sedat İncesu,  takım menajeri Abdurrahman Güven, takım kaptanı İsmail Ar ve takım sporcusu Maşide Cesur, Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle’yi ziyaret ederek Avrupa Şampiyonluk madalyalarını takdim ettiler. 

"Engelleri Kaldıran Dostluk Maçı" haberi için tıklayınız...


Engelleri Sporla Aşıyoruz


Sanat, spor ve sosyal faaliyet alanlarında başarılarıyla adından söz ettiren Doğa Koleji sporun bireye sağladığı yararları görmezden gelmiyor. Engelleri sporla ve sporcularla aşmanın en güzel hareket olduğunu dile getiren Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, “Hayatın içerisinde biz de varız diyerek engelleri sporla aşan tüm sporcuları ve Galatasaray tekerlekli sandalye basketbol şampiyonlarımızı  tebrik ediyorum” dedi. 


“Doğa’nın spora ve sporcuya verdiği öneme teşekkür ederiz”


Galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımı baş antrenörü Sedat İncesu ve sporcular,  Doğa Kolejinin spora ve sporcuya verdiği öneme teşekkürlerini dile getirerek, Dostluk Maçı ve bağışlarıyla desteklerini esirgemeyen Doğa Kolejini  başarılarının bir parçası olarak gördüklerini vurguladı. Ziyaret sonunda Galatasaray tekerlekli sandalye basketbol takımı sporcuları, takım yöneticileri ve Ali Rıza Lüle hatıra fotoğrafı çektirdi. DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL