Haber ve Etkinlikler

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DEVRİM KARAASLANLI'DAN 10 KASIM MESAJI

Tüm yaşamını milletin bağımsızlığı, vatanın bölünmezliği, ülkenin çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşması uğruna sürdürdüğü mücadelelere adamış Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 78. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.

ETİKETLER : 10 Kasım Mesajı

Aradan geçen yıllar Atatürk'ü gönüllerde bayrak gibi dalgalandırmaya devam edecek. Yakın zamanda yaşadığımız o kara gece "15 Temmuz", Atatürk'ün ve silah arkadaşlarının aziz Türk milletine, bizlere armağan ettiği bu güzel vatanın asla bölünemeyeceğini, Atatürk'ün çok güvendiği ve ülkeyi armağan ettiği gençlerin başta olmak üzere Türk milletinin hain saldırılara mahal vermeyeceğinin, vatanını asla parçalattırmayacağının bir göstergesi oldu. 


Bizler de Atatürk'ün izinden, ilkeleri doğrultusunda, inkılaplarına sahip çıkarak armağan ettiği bu vatanı asla başka güçlere bırakmadan, Atatürk'ün çok güvendiği gençlerimizi bu doğrultuda yetiştirmeye devam edeceğiz. Gençlere büyük görev veren, ülkeyi genç neferlere, beyinlere emanet eden Atamızın izinden, eğitim ve öğretimin ailede başladığını ve okulda devam ettiğini bilerek, bilinçli ebeveynlerimizle, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için her zaman ve her dönemde olduğu gibi gençlerimize ışık olma yolunda devam edeceğiz. 


Atatürk'ün en büyük eseri Cumhuriyet'e sahip çıkarak, demokrasimizi güçlendireceğiz. Millet olarak kenetlenerek, iyi nesiller yetiştirerek, vatan ve millet aşkını ilk sıraya koyarak, Atatürk ve silah arkadaşlarının emanetine ihanet etmeden hep var olacağız. 


"Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır" diyen Atamızı saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. 

Devrim KARAASLANLI
Genel Müdür

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL