Haber ve Etkinlikler

GESS TURKEY FUARI BAŞLADI

Türkiye'nin en büyük eğitim fuarı GESS Turkey'i ziyaret eden Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç, Doğa Koleji öğretmenleri tarafından geliştirilen eğitim modeli CodeMath hakkında bilgi aldı.

ETİKETLER : reha denemeç , milli eğitim bakanlığı , gess turkey , fuar , codemath , kodlama , matematik

Doğa Koleji, Türkiye'nin en büyük eğitim organizasyonu GESS Turkey'deki yerini alarak farklı bir öğrenme deneyimi sunan özel eğitim modeli CodeMath'i tanıtmaya başladı.

Bugün itibariyle ziyaretçilerine kapılarını açan GESS Turkey'in ilk gününde, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç Doğa Kolejinin standını ziyaret ederek, kodlama ve matematiği bir araya getirerek öğretmek amacıyla tasarlanmış olan eğitim modeli CodeMath'in uygulamaları/oyunları hakkında bilgi aldı. CodeMath, Sayın Reha Denemeç tarafından ilgiyle karşılandı.

27 Ekim Cumartesi akşamına kadar WOW İstanbul Kongre Merkezinde devam edecek olan fuarda standımızı ziyaret ederek CodeMath oyunları ile tanışabilir; 26 Eylül Cuma günü Doğa Koleji Eğitim Teknolojileri Kademe Yöneticilerimiz Eda Birdal ve Muammer Özkan tarafından gerçekleştirilecek olan "Eğitim Teknolojilerinin Diğer Branşlar ile Entegrasyonu” isimli sunumlarına katılabilirsiniz.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL