Haber ve Etkinlikler

HER DALDA, HER BRANŞTA BAŞARI DOĞA'DA! TÜRKİYE'NİN LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASINDA ÇİFTE ŞAMPİYON DOĞA KOLEJİ

Doğa Koleji öğrencileri voleybolda da Türkiye şampiyonu! Türkiye Liseler Voleybol Şampiyonası'nda mücadele eden genç kız ve erkek takımlarımız İzmir'den iki kupayla dönüyor!

ETİKETLER : voleybol başarı , türkiye liseler voleybol şampiyonası , okul sporları , doğa koleji başarı , spor eğitimi , acıbadem doğa


Sportif ve akademik alanda başarılarla dolu bir yılı geride bırakan Doğa Koleji, iki Türkiye kupasını daha müzesine getirdi. İzmir'de gerçekleştirilen Türkiye Liseler Voleybol Şampiyonası bayanlar finalinde okulumuzu temsil eden Acıbadem Bilim Kampüsü genç bayan voleybol takımımız, geçen yılın dünya şampiyonu Ankara Başkent Üniversitesi Ayşe Abla Kolejini 3-0 yenerek Türkiye Şampiyonu oldu. Takımımız bu sene oynadığı 34 müsabakada hiçbir rakibine set vermeden namağlup şampiyon olarak kırılması zor bir rekora imza attı. 


Genç erkek kategorisinde okulumuzu ve İstanbul'u temsil eden Bostancı kampüsü genç erkek takımımız İstanbul Esenkent Okyanus Lisesini 3-0 yenerek şampiyonluk geleneğini bozmadı. Rakibine set vermeden final maçını kazanan öğrencilerimiz bir kez daha Türkiye şampiyonu oldu.

Geleceğin başarılı sporcularını ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL