Haber ve Etkinlikler

HER OKUL BİR KÜTÜPHANE PROJESİ BAŞLIYOR

Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademisi geleneksel hale gelen “Her Okul Bir Kütüphane” sosyal sorumluluk projesi ile yine Türkiye'nin dört bir tarafına yardım eli uzatmaya hazırlanıyor.


Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ile eğitim ve iş dünyasına ilham kaynağı olan Liderlik Akademisi öğrencileri yıllardır başarı ile sürdürdükleri “Her Okul Bir Kütüphane” projesi ile kitap ihtiyacı olan devlet okullarına kitap bağışında bulunuyor. Bu sene de aynı heyecan ve profesyonel proje yönetimi ile başlattıkları kitap toplama kampanyasında yine ihtiyaçlı devlet okulları ile iletişime geçerek kütüphanesi olmayan okullara kitap bağışında bulunacaklar.

Projelerini geniş kitlelere duyurmak için harekete geçen akademi öğrencileri okul arkadaşları, yakın çevreleri ve iş insanlarından kitap bağışı konusunda destek isteyecekler. Gerçekleştirecekleri sponsor görüşmeleri ile projelerinin duyuru sürecinden lojistik sürecine kadar bütçe hesaplaması yaparak projelerini en ince ayrıntısına kadar kendileri yönetecekler.

Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ile farkındalık yaratmaya devam eden liderlik akademisi tüm Türkiye kampüslerimizde 1- 30 Kasım tarihleri arasında öğrencileri kitap bağışı için okul kütüphanelerine davet ediyor.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL