Haber ve Etkinlikler

Hürriyet - Bursluluk Sınavı 14 Ocak'ta

Türkiye'de birçok şehirde şubesi bulunan bir özel okul da 4, 5, 6 ve 7'nci sınıflara yönelik bursluluk sınavları yapıyor.

ETİKETLER : özel okul bursluluk , eğitim bursu , doğa okulu burs , doğa okulu bursluluk sınavı , bursluluk sınavı başvuru , doğa okulu bursluluk sınavı ne zaman

Bursluluk sınavı 14 Ocak'ta yapılacak Burslar öğrenciler için can simidi görevi görüyor. Türkiye'de birçok şehirde şubesi bulunan bir özel okul da 4,5,6 ve 7'nci sınıflara yönelik bursluluk sınavları yapıyor. Her yıl binlerce öğrenciye başarıları oranında yüzde 100'e varan burs veren Doğa Okullarının bursluluk sınavı başvuruları başladı. 70 bin öğrencisi. 8 bin öğretmeni ve 106 kampusuyla Doğa Okullarının 4. 5.6 ve 7'nci sınıflara yönelik bursluluk sınavı 14 Ocak Cumartesi günü yapılacak.


Bu yaş grubundan tüm öğrencilere açık olan sınavlara katılmak isteyenlerin "www. bursluluksinavi.dogaokullari.com" internet adresinden başvuru formunu doldurması gerekiyor. Başvurular yarın saat 24.00'e kadar yapılabilecek. Doğa Okullarının tüm kampüslerında aynı gün ve saatte yapılacak bursluluk sınavı 2 oturumdan oluşacak. Birinci oturum saat 10.00'da, ikinci oturum 13.00'te başlayacak. Tamamı çoktan seçmeli sorulardan oluşacak sınavda optik form kullanılacak.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL