Haber ve Etkinlikler

İSKENDERUN GENELİNDE DÜZENLENEN ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF ve RESİM YARIŞMASI BAŞLADI

Doğa Koleji İskenderun Kampüsü'nün düzenlediği ''Doğada Bir Günüm'' konulu resim yarışması ve ''Doğa'ya Dair'' konulu Fotoğraf yarışması için başvurular başladı.

ETİKETLER : resim yarışması , iskenderun doğa , fotoğraf yarışması , ödüllü yarışma , ortaokul ve liseler için yarışma , doğada bir günüm , doğa'ya dair

Doğa Koleji İskenderun Kampüsü sanatsever çocuklara kucak açıyor. Ortaokul ve lise öğrencilerini kapsayan ödüllü ''Doğada Bir Günüm'' konulu resim yarışması ve ''Doğa'ya Dair'' konulu fotoğraf yarışması heyecanı başladı.Doğa bilinci ve sevgisini aşılamak, doğadaki farklı bakış açılarını yakalamak amacıyla düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencilere indirim çekleri ve ödüller verilecek. 

Son Katılım; 25 Nisan 2018 Çarşamba saat 23:00!

Fotoğraf yarışmasına katılım için öğrencilerin; okul ismi, kimlik ve iletişim bilgilerini ve kendilerine ait en fazla 2 eseri iskenderundoga@dogakoleji.k12.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Resim yarışması için ise; eserler paspartulanarak ve dışarıya taşmayacak, kırılmayacak şekilde iki mukavva arasına konularak Doğa Koleji İskenderun Kampüsü; Mustafa Kemal Mah. Hasan Ali Yücel Cad.  adresine elden teslim edilecektir, 


"Doğa'da Bir Günüm" Konulu Resim Yarışması Şartnamesi için tıklayınız...

"Doğa'ya Dair" Konulu Fotoğraf Yarışması Şartnamesi için tıklayınız...

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL