Haber ve Etkinlikler

İSKENDERUN KAMPÜSÜ ÖĞRENCİLERİ ERASMUS+ PROJESİ İÇİN MACARİSTAN'DA

Doğa Koleji İskenderun kampüsü öğrencileri "Aynı Sahnenin Farklı Yıldızları" isimli, "Avrupa Tiyatroyla Birleşiyor" temalı AB projesinin 2. kısa dönem öğrenci hareketliliği Macaristan'ın Tokaj şehrinde gerçekleştirildi.

ETİKETLER : erasmus , tiyatro , ab projesi , doğa koleji yurtdışı etkinlikleri , macaristan gezisi

Hareketlilik kapsamında öğrencilerimizin edindiği profesyonel yurt dışı tecrübesi ve EUROPASS hareketlilik belgesi, üniversite hayatlarına ve iş yaşamlarına zemin oluşturdu. Ayrıca dil ve kültürel farklılık alanında farkındalığı teşvik ederek dil öğretimi ve öğrenimi konusunda iyileştirme, program ülkeleri ile ortak ülkeler arasında işbirliği ile eğitim öğretimin uluslar arası boyutunu güçlendirme, beceri eksikliği yaşanan alanlara odaklanma, yeterliliklerin Avrupa Yeterlilikler Çerçevesine uygun olarak geliştirilmesi, yeteneklerin ve niteliklerin tanınması ve belgelendirilmesi, uluslararası boyut, çok dillilik kazanımları edinilmiştir. 


Projeden nitelikli akademik yayın, araştırmacı yetiştirilmesi, yeni proje üretilmesi, farklı bilim/teknoloji alanlarında kullanılabilme vb. gibi çıktı ve sonuçların elde edilebilme potansiyeli oluşturulmuştur.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL