Haber ve Etkinlikler

İZMİR GÜZELBAHÇE KAMPÜSÜNDE GERÇEKLEŞEN İLK HAFTA SONU ŞENLİĞİNDE ÖĞRENCİLERİMİZ DOYASIYA EĞLENDİ

Doğa Koleji İzmir Güzelbahçe Kampüsü, değişik aktivitelerin ve atölyelerin yer aldığı ilk hafta sonu şenliğini yaklaşık 300 kişinin katılımıyla gerçekleştirdi.

ETİKETLER : izmir güzelbahçe kampüsü , güzelbahçe enlik , , doğa koleji şenlik , skill challange , jail break , kids athletics

Bu yıl eğitime başlayan İzmir Güzelbahçe Kampüsü'nde ilk hafta sonu şenliği öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşti. Büyükten küçüğe katılımcıların keyifli saatler geçirdiği şenlik 14 Ekim Cumartesi saat 10.00-17.00 arasında düzenlendi. Değişik alanlardaki oyun alanları ve atölyelerin yer aldığı şenliğe anaokulu ve ortaokul öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Hareketli geçen hafta sonu şenliğinde Jail Break parkuru çocukların yoğun ilgisini çekti. Şenlikte ebru yapımı atölyesi, kurabiye atölyesi, topaç boyama atölyesine katılan öğrenciler yaratıcılıklarını pekiştirerek sanatçı yönlerini ortaya çıkarma fırsatı da buldular. Tüm gün sınırsız yiyecek içecek ikramlarının da olduğu şenlik tam bir festival havasında gerçekleşti. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL