Haber ve Etkinlikler

KURUMLARA ÖZEL ÇADIR KAMPI ETKİNLİĞİNİN 1.Sİ BEYKOZ KAMPÜSÜNDE GERÇEKLEŞTİ

Doğa Kolejinin iş birliği içinde olduğu kurumların çalışanlarına özel düzenlediği 2017 yılı 1. Çadır Kampı Etkinliği, 1 Temmuz 2017 Cumartesi günü Doğa Koleji Beykoz Kampüsünde gerçekleştirildi.

ETİKETLER : çadır kampı , beykoz doğa kampüsü , aile etkinlikleri , doğa yürüyüşü , kamp etkinlikleri , doğa yürüyüşü , water ball , beykoz etkinlik

Doğa Koleji Beykoz Kampüsü yine muhteşem bir çadır kampına ev sahipliği yaptı. Doğa Kolejinin anlaşmalı olduğu ve iş birliği yaptığı kurumlar Beykoz Kampüsünde doğayla buluştu. Program katılımcı ailelerin çocuklarıyla birlikte çadırlarını kurmalarıyla başladı. Çadırlar Beykoz Kampüsünün eşsiz doğasında kurulduktan sonra açık ve kapalı derslikleri, ekoloji sınıflarını ve hayvanat bahçesini ziyaret eden konuklarımız açık hava dersliğinde düzenlenen fotoğraf çekimiyle okul turunu tamamladı. Birbirinden renkli oyun, yarışma ve etkinlik alanlarının hazır olduğu organizasyonda; gruplara ayrılan aileler tipsy table, battle of focus, şişme oyun parkları gibi yeşil alan oyun parkurları, water ball gibi havuz oyunları ve masa etkinlikleri ile eğlence ve macera dolu 2 saat geçirdiler. 


Doğa Koleji spor eğitmenleri eşliğinde gerçekleştirilen ve 40 dakika süren trekking etkinliğinin ardından katılımcılara özel hazırlanan barbekü partisi için kamp alanına geçildi. Yemek sonrası yakılan kamp ateşinin etrafında konuklarımıza közde mısır ikram edildi. Günün finalinde yazlık sinema için çimenlerde uzanan davetliler günün yorgunluğunu attıktan sonra geceyi aileleriyle birlikte kendi kurdukları çadırlarda geçirdi.

Gelenekselleşen çadır kampı ile çocuklar ve aileleri unutulmaz bir doğa deneyimi yaşadılar. Etkinliğimize katılan tüm ailelere teşekkür ediyor, "Doğa'ya Hoş Geldiniz" diyoruz.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL