Haber ve Etkinlikler

KURUMLARA ÖZEL DOĞA KOLEJİ ÇADIR KAMPI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Doğa Koleji, eğitim sektöründeki öncülüğünün yanı sıra doğayı yaşamak ve yaşatmak konusundaki felsefesini iş birliği içinde olduğu kurumlarla sürdürüyor.

ETİKETLER : çadır kampı , beykoz doğa kampüsü , aile etkinlikleri , doğa yürüyüşü , kamp etkinlikleri , doğa yürüyüşü , water ball , beykoz etkinlik


Eğitim lideri Doğa Koleji, çeşitli sektörlerde iş birliği içinde olduğu ülkenin önde gelen firmalarının çalışanlarıyla Geleneksel Beykoz Çadır Kampı’nda buluştu. 12 Ağustos ve 19 Ağustos tarihlerinde Beykoz Kampüsünün muhteşem doğasında, ormanın içinde yaklaşık 300 kişiyle gerçekleşen etkinliğe ebeveynlerin ve çocukların ilgisi yine yoğundu.


Etkinlik, kamp alanına çadırların kurulmasıyla başladı. Tüm katılımcılarımız, çadırlarını kurup doğa yürüyüşüne başladıkları an bambaşka bir dünyaya açılan kapıdan girdiklerini anlamışlardı. Doğa yürüyüşünde engebeli arazide dikkatli olmayı ve keşfetme duygusunu algıladılar. Göletteki balıklara ekmek atıp;  geyikleri, develeri, devekuşlarını  izleyen çocuklar doğayı Doğa’nın içinde yaşayarak tanıma şansı buldular.

Etkinlikler, yarışmalar, zumba derken acıkan misafirlerimiz barbekü partisiyle hep birlikte yemek yemenin, bir olmanın, birlik olmanın tadını çıkarttılar. Kampların vazgeçilmezi kamp ateşinin yanmasıyla devam eden gecede açık hava sinemasını mısırlarını yiyerek seyreden çocuklar,  hafızlarından silinmeyecek bir maceranın tatlı yorgunluğu içinde çadırlarında uykuya daldılar. Doğa Koleji olarak, çocuklara hayata dair ilk bilgileri sadece okuyarak değil yaşatarak vermenin en güzel şey olduğunu biliyoruz ve  kurumsal işbirliklerimizi bu yönde geliştirmeye devam edeceğiz.DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL