Haber ve Etkinlikler

LGS BAŞARINIZI %100'E VARAN BURSLA ÖDÜLLENDİRİYORUZ

Doğa Koleji Anadolu Liseleri ve Fen&Tek Liseleri'nde LGS başarınızı %100'e varan bursla ödüllendiriyoruz.

ETİKETLER : lgs , doğa koleji başarı , doğa koleji eğitim başarısı , lise eğitimi , anadolu liseleri , fen ve teknoloji liseleri

Doğa'dan lise eğitiminde fark yaratan t-MBA ve Proje temelli eğitim modelleri ile akademik başarıda zirvedeki yerinizi alın. 

Eğitimi yalnızca bilginin aktarıldığı süreç olarak kabul etmeyen Doğa Koleji, eğitimde fark yaratan konseptleri ile öğrencilerini yetiştirmeye devam ediyor. Merak eden, araştıran, sorgulayan öğrenciler yetiştiren Doğa, proje modelli lise eğitimi ile öğrencilerine bilimsel süreç becerileri kazandırarak onların olayları bilimsel bir bakış açısıyla değerlendirmesine olanak sağlıyor. 

Bilim ve teknolojinin baş döndürücü bir hızla değiştiği günümüzde artık okul müfredatları öğrencilere bilgi değil, beceri kazandırmaya yönelik geliştirilmektedir. Bu bilinçle Doğa Koleji lise eğitimine, t-MBA eğitiminin yanına Proje modelli lise eğitimini de koyarak öğrencilerine 21. yüzyılın gerektirdiği tüm yeterlilikleri kazandırmayı hedefliyor. 

Doğa Anadolu Liseleri ve Doğa Koleji Fen&Tek Liseleri, öğrencilere sunduğu %100'e varan LGS bursuyla başarıyı ödüllendirerek eğitime destek veriyor. 

2021 LGS Başvurusu için tıklayınız...

*LGS başarı bursu, kampüsler için belirlenen burslu öğrenci kontenjanına göre değişiklik gösterebilir.

İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL