Doğa Okulu Ortaokul Öğrenci Meclisleri “LÖSEV’e Umut Olalım” sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında Avrupa’nın en büyük ülkemizin ise tek onkoloji hastanesi için için çalışarak 5.000 tuğla koymayı başardılar.
ETİKETLER :
lösev
,
ortaokul
,
öğrenci meclisleri
,
rehberlik
,
psikolojik danışmanlık
,
sosyal bilgiler
,
proje
Öğrenci meclislerimizin gösterdiği hassasiyet için LÖSEV’in teşekkürü daha güzel projeler ve sosyal sorumluluk kampanyaları için motivasyon kaynağımız oldu.
![LÖSEV’DEN Doğa Okulu ORTAOKUL ÖĞRENCİ MECLİSERİNE TEŞEKKÜR LÖSEV’DEN Doğa Okulu ORTAOKUL ÖĞRENCİ MECLİSERİNE TEŞEKKÜR](/dogakoleji_depo/images/haberler/losev_tesekkur/losev-tesekkur-metni.jpg)