Haber ve Etkinlikler

MOTHERFEST ALIŞVERİŞ ve OYUN ŞENLİĞİ DOĞA KOLEJİ SPONSORLUĞUNDA 28 MAYIS’TA HOTEL SUADİYE’DE!

Doğa Koleji, anne ve anne adaylarının ilgisini çekecek, ürünlerini yakından görmek isteyeceği 50 seçkin firmanın katılacağı Motherfest 2017'deki yerini alıyor.

ETİKETLER : motherfest , anne alışveriş , kelebek çocukları , melinasmom , doğa koleji sosyal kampanya , hotel suadiye , oyun festivali

Sorumluluk duygusu ve annelik heyecanı ile yola çıkarak moda, sağlık, eğitim, tasarım, organizasyon, beslenme ve oyun alanındaki araştırma ve deneyimleri paylaşma isteği ile doğan Motherfest bu yıl Doğa Koleji sponsorluğunda gerçekleşiyor. 28 Mayıs'ta Hotel Suadiye'de gerçekleşecek olan festivalde; anne ve anne adaylarının ilgisini çekecek, ürünlerini yakından görmek istediği 50 seçkin firmanın katılacak. Motherfest alışveriş ve oyun festvalinde bebek, çocuk, anne ve anne adaylarına yönelik ürünler sergilenecek. 
Doğa Koleji'nin katkılarıyla açık hava şenliği tadında geçecek organizasyonda gün boyu çocuklar için ücretsiz aktiviteler, oyun grupları ve anneler için uzman konuklarla söyleşiler gerçekleşecek.


Blogger Anneler Takipçileri ile Buluşacak

Yaşam tarzları ve paylaşımları çok sevilen Made by Bushra markası ile Büşra Karahasanoğlu ve Melinasmom olarak tanınan Merve Öztürk yeni kitabı “Seni Beklerken” ile etkinliğe konuk olacak.

Gelirin Bir Kısmı Kelebek Çocukların Tedavisi İçin Kullanılacak…

Kelebek çocukların tedavilerine destek olan Fulden Uras’ın Hayaller Gerçek Olsa Derneği’nin ağırlanacağı organizasyon gelirinin bir kısmı tedavisi süren bir bebek ile paylaşılacaktır.
DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL