Haber ve Etkinlikler

ÖĞRENCİLERİMİZİN SOSYAL SORUMLULUK ÇABALARINA ULUSLARARASI TAKDİR

Doğa Okulları Antalya Kampüsü öğrencilerimiz, gençlerin sosyal sorumluluk ve kişisel gelişim çabalarının teşvik edildiği, dünyanın gençlere yönelik en prestijli ödül programlarından The Duke of Edinburgh's International Award Ödül Programında Bronz madalya kazandı.

ETİKETLER : sosyal sorumluluk , ödül , takdir , The Duke of Edinburgh's , International Award , Birleşik Krallık Wessex Kontu Edward

Doğa Okulları Antalya lise bölümü öğrencilerimizden oluşan 5 kişilik ekip, sosyal sorumluluk ve kişisel gelişim projeleriyle dünyanın her tarafından gençlerin yarıştığı ödül programında önemli bir başarıya imza attı. Ödül programının temel yapısı çerçevesinde öğrencilerin 6 ay boyunca yaptıkları sosyal sorumluluk çalışmaları övgüye değer bulunarak bronz madalya ile ödüllendirildi. Bu çerçevede öğrencilere rehberlik ve liderlik yapan okul müdürleri ve ödül liderleri de özel bir program çerçevesinde İstanbul da ağırlandılar. Madalya kazanan öğrencilerin ekip lideri öğretmenleri onuruna The Duke of Edinburgh's International Award Türkiye Ulusal Otoritesi tarafından bir yemek verildi. 15 Ekim’de düzenlenen yemeğe Birleşik Krallık Wessex Kontu Edward da katıldı. 


ÖĞRENCİLERİMİZİN SOSYAL SORUMLULUK ÇABALARINA ULUSLARARASI TAKDİR

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL