Haber ve Etkinlikler

ONLINE ELT PARENTS SEMİNERİNE DAVETLİSİNİZ

Anaokulu ve ilkokul velilerinin, çocuklarının İngilizce eğitimi sürecini tanıtmak ve bu aşamalara dahil edebilmek için düzenlenen Online ELT Parents, 27 Şubat'ta Dr, Işıl Boy Ergül ile gerçekleşiyor.

ETİKETLER : elt Parents , seminer , ingilizce eğitimi , anaokulu eğitimi , ELT , veli semineri , ışıl boy ergül
Ailenin eğitim süreci içerisindeki rolünün ne kadar büyük olduğunun bilincinde olan İTÜ ETA VakfıDoğa Koleji, ELT Parents organizasyonu ile ebeveynlere evde İngilizce eğitimini destekleyici bilgiler vermeyi ve onların aktif olarak bu sürece nasıl dâhil olabilecekleri konusunda destekliyor. Eğitimde veli-öğrenci-öğretmen işbirliğinin vurgulandığı ve öğrenme-öğretme etkinliklerinin veli açısından değerlendirilerek bir araya getirildiği ELT Parents seminerleri bu yıl online olarak gerçekleşiyor. 
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Okul Öncesi & İlkokul öğrencileri velileri çocuklarının İngilizce eğitimi sürecini tanımak ve bu aşamalara doğru yöntemlerle dahil olabilmek adına ev ortamlarında fark yaratacak aktivite önerilerinin paylaşıldığı bir organizasyonla akademisyen Dr. Işıl Boy Ergül ile buluşuyor. 

ELT PARENTS organizasyonu 27 Şubat Cumartesi günü saat 15.30–16.30 arasında gerçekleşecek. Tüm okul öncesi ve ilkokul velilerimiz davetlidir. 

Çocuğumun İngilizce Eğitiminde Ben de Varım!

ELT PARENTS organizasyonumuzun temel amacı velilerimizi dil edinimi konusunda bilinçlendirmek, anne-babaların öğrencilerimizin eğitim sürecine doğru yöntemlerle dahil olmasını sağlamak, onların birey yetiştirme konusunda yönlendirilmiş adımlar doğrultusunda sorumluluk almasını sağlamak ve "çocuğumun eğitimin de ben de varım" motivasyonuyla biz eğitmenlere destek olmaları konusunda onlara eğitim sistemimizde rol vermektir. Bu eğitim boyunca velilerimize çocuklarıyla evde yapabilecekleri İngilizce çalışmalar konusunda interaktif çalışmalar ve örnek uygulamalar gösterilmektedir.       

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL