Haber ve Etkinlikler

ONLINE KARİYER GÜNLERİ, PROF. DR. DENİZ ÜLKE ARIBOĞAN'LA DEVAM EDİYOR

Doğa Kolejinin gelenekselleşen Online Kariyer Günleri'nde konuğumuz, Üsküdar Üniversitesi İTBF Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan!

ETİKETLER : kariyer günleri , doğa koleji kariyer günleri , doğa anadolu lisesi rehberlik , lise rehberlik , lisede kariyer , deniz ülke arıboğan

İTÜ ETA Vakfı bünyesindeki Doğa Kolejinde gelenekselleşen ve salgın döneminde tüm öğrencilerin erişimine açılan Online Kariyer Günleri'nde 29 Mayıs tarihli canlı yayınımızda Üsküdar Üniversitesi İTBF Dekanı Prof. Dr. Ülke Arıboğan konuğumuz oluyor. Rehber öğretmenimiz Busra Fırat Yürükel'in moderatörlüğünde gerçekleşecek olan canlı yayının başlığı "Değişen Dünyada Yeni Meslekler ve Kariyer Fırsatları" olacak. Canlı yayın saat 17.00'de başlayacak.

Prof. Dr. Ülke Arıboğan, hızla değişen, gelişen ve dijitalleşen dünyada kariyer fırsatları, üniversite tercihi, bölüm tercihi, parlayan meslekler ve girişimcilik konularına değinecek. Kendi başarı hikayesi ve kariyer yolculuğunu da paylaşacak olan Arıboğan, öğrencilerimizin sorularını da yanıtlayacak. 

Canlı yayınımızı YouTube kanalımızdan veya www.dogakoleji.k12.tr/canliyayin/ adresimizden izleyebilirsiniz. 

GELENEKSEL DOĞA KOLEJİ  KARİYER GÜNLERİ ARTIK TÜM ÖĞRENCİLER İÇİN ONLINE

Kariyer Günleri kapsamında 5 yıldır kampüslerimizde gerçekleştirilen kariyer buluşmaları, bu sene COVID-19 tedbirleri sebebiyle sadece Doğa Koleji öğrencileri için değil tüm lise öğrencilerine açık olarak canlı yayınlarla gerçekleştiriliyor. 

Sosyal medya ve web sitemiz üzerinden gerçekleşen yayınlarda lise öğrencilerimiz, geleceklerine şekil verecek, alanında uzman pek çok başarılı isimle bir araya geliyor. Kariyer Günleri'yle konuklarımızın başarı hikayelerine ortak olan Doğa liseleri öğrencileri, erken dönemde kariyer hedeflerini netleştiriyor, meslek ve bölüm seçimlerine yön verebiliyor. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL