Haber ve Etkinlikler

ÖZLÜCE KAMPSÜNDE GİRİŞİMCİLİK ATÖLYESİ ve GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ

Özlüce Doğa Koleji t-MBA Öğrencileri Girişimcilik Haftası dolayısıyla Minteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı, senarist, yazar Özkan İrman’ı ve Uludağ Üniversitesi öğrenci topluluklarını ağırladı.

ETİKETLER : girişimcilik semineri , girişimcilik atölyesi , t-mba eğitimi , özkan irman , lise seminer

t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon dersi kapsamında her yıl kasım ayı boyunca kampüslerimizde başarılı bir girişimciyi konuk ediyoruz. Doğa Koleji Özlüce Kampüsü t-MBA Öğrencileri, Girişimcilik Haftası dolayısıyla seminer ve yaratıcı girişimcilik atölyesi çalışmalarında Minteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı, senarist, yazar Özkan İrman’ı  ve Uludağ Üniversitesi Genç Girişimciler, Sosyal Medya, ARGE İnovasyon Topluluklarını ağırladı. Bursa’nın ünlü girişimcileri arasında yer alan Sn.İrman, girişimcilik seminerinde geleceğin girişimci adaylarına girişimcilik konusunda deneyimlerini aktararak girişimci olma yolunda tavsiyelerde bulundu. 


Doğa Kolejinin genç girişimci adayları olan t-MBA öğrencileri, Uludağ Üniversitesi Genç Girişimciler, Sosyal Medya ve ARGE İnovasyon Toplulukları ile sosyal girişimcilik konusunda toplumsal yaşama ilişkin problemleri tespit ederek çözüm önerileri geliştirmeye yönelik bir atölye çalışması yaptılar. 


t-MBA Girişimcilik Seminerleri ile öğrencilerimizi iş dünyasının rol modelleri ile bir araya getirerek gelecek planlamalarında emin adımlarla ilerlemelerine destek oluyoruz.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL