Haber ve Etkinlikler

SERVET GÜLSÜN ŞİRİN'İN KONUK OLACAĞI ONLINE KARİYER GÜNLERİ CANLI YAYINI 28 NİSAN'DA!

İTÜ ETA Vakfı bünyesindeki Doğa Kolejinde gelenekselleşen ve salgın döneminde tüm öğrencilerin erişimine açılan Online Kariyer Günleri canlı yayınlarında ikinci konuğumuz Okan Üniversitesi Aday İlişkileri Müdürü Servet Gülsün Şirin olacak. Canlı yayın 28 Nisan saat 17.00'de gerçekleşecek.

ETİKETLER : servet gülsün şirin , mehmet karaca , kariyer günleri , canlı seminer , doğa koleji lise eğitimi , üniversite tercihi , kariyer hedefi , lise semineri


Online Kariyer Günleri'nin ikinci buluşmasında konuğumuz Okan Üniversitesi Aday İlişkileri Müdürü Servet Gülsün Şirin. Sosyal medyada "Şirin Hoca" olarak bilinen konuğumuz, Doğa Koleji Lise Koordinatörü Sibel İzgiman’ın moderatörlüğünde “Geleceğini Keşfet” sunumuyla 12. sınıf öğrencileriyle buluşacak. Öğrencilerimizin sınav kaygısını yönetmeye, YKS hazırlığında motivasyonlarını artırmaya yönelik paylaşımlarda bulunacak olan Servet Gülsün Şirin,  canlı yayında öğrencilerimizle gelecekleri, kariyer planlamaları, üniversite ve bölüm seçimleri için önerilerini paylaşacak. Şirin Hoca canlı yayında öğrencilerimizin sorularını da yanıtlayacak. 

28 Nisan Salı günü saat 17.00'de gerçekleşecek Servet Gülsün Şirin canlı yayın, Doğa Koleji YouTube ve Facebook hesaplarından ve dogakoleji.k12.tr/canliyayin adresinden izlenebilecek.

GELENEKSEL DOĞA KOLEJİ  KARİYER GÜNLERİ ARTIK TÜM ÖĞRENCİLER İÇİN ONLINE

Doğa Kariyer Günleri kapsamında 5 yıldır kampüslerimizde gerçekleştirilen kariyer buluşmaları, bu sene COVID-19 tedbirleri sebebiyle sadece Doğa Koleji öğrencileri için değil tüm lise öğrencilerine açık olarak canlı yayınlarla gerçekleştiriliyor. İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Online Kariyer Günleri'nin ilk canlı yayın konuğu olmuş ve 17 bini geçen izlenmeyle öğrencilerden yoğun ilgi görmüştü.

Sosyal medya ve web sitemiz üzerinden gerçekleşen yayınlarda lise öğrencilerimiz, geleceklerine şekil verecek, alanında uzman pek çok başarılı isimle bir araya geliyor. Kariyer Günleri'yle konuklarımızın başarı hikayelerine ortak olan Doğa liseleri öğrencileri, erken dönemde kariyer hedeflerini netleştiriyor, meslek ve bölüm seçimlerine yön verebiliyor. 
DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL