Haber ve Etkinlikler

Siber Güvenlik Desteği Doğa'da

Ücretsiz Bitdefender antivirüs yazılımı ile hem siber güvenlik desteği veriyoruz hem de en kapsamlı paket, “Total Security” ile ebeveynlere, çocuklarının bilgisayarlarının güvenliğini yönetme olanağı tanıyoruz.

ETİKETLER : bitdefender , antivirüs , edoğa , online eğitimde güvenlik , siber güvenlik , güvenli uzaktan eğitim
İTÜ ETA Vakfı Doğa Kolejinde ücretsiz sağlanan Bitdefender antivirüs yazılımı ile hem siber güvenlik desteği veriyoruz hem de en kapsamlı paket, “Total Security” ile ebeveynlere, çocuklarının bilgisayarlarının güvenliğini yönetme olanağı tanıyoruz. Uzaktan eğitim sürecinde ekran kullanımının artışı ile birlikte, antivirüs yazılım lisanslarının önemi de katlandı. 
 
Uzaktan eğitim sürecinde; kişisel verilerin korunması, uzaktan eğitim platformlarının gerekli veri güvenlik tedbirlerini alıp almadıkları ve çocuklarının kullandığı bilgisayarların güvenliği gibi konular aileler için öncelikli öneme sahip oldu. İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, öğrencilerinin uzaktan eğitimde de güvende olmasını sağlamak için, online eğitime “güvenlik desteğinde” bulunuyor.

ANTİVİRÜS YAZILIMI ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, bu önemli desteği şu sözlerle açıkladı: “Yönetimimiz, dünya çapında birçok ödüle sahip Bitdefender antivirüs yazılım şirketi ile anlaşarak son derece önemli bir destek daha oluşturdu. “Total Security” adlı en kapsamlı paketini, 1 yıllık lisansı ücretsiz olarak öğrencilerimize veriyoruz. Üstelik 3 kullanıcılı bir versiyonu içeriyor. Bu paket, aynı zamanda ebeveynlerin; çocuklarının bilgisayarlarının güvenliğini yönetmesine de olanak tanıyor."

Doğa Koleji velileri, www.edogastore.com linki üzerinden giriş yaparak, her bir öğrenci için 3 kullanıcılı bir lisansı ücretsiz olarak temin edebilecek. Veliler, e-doğa sisteminden giriş yaptıkları için, sistem tarafından tanınacaklar ve e-doğa store’a üye olma adımını tamamladıktan sonra, bedelsiz şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilecekler. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL