Haber ve Etkinlikler

SPELLING BEE YARIŞMASINDA BÜYÜK FİNAL HEYECANI!

Kampüslerde yapılan elemeler sonucunda kampüsleri temsil edecek Spelling Bee birincileri belli oldu. Kampüs temsilcilerinin finalist olarak yer aldığı Spelling Bee Final yarışmaları start aldı.

ETİKETLER : İngilizce eğitim , ingilizce yarışma

Öğrencilerimizi göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı kutluyor, Spelling Bee heyecanına ortak olan bütün öğrenci ve öğretmenlerimizi de tebrik ediyoruz.

2013-2014 Spelling Bee Kampüs Birincileri

Acarkent Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Mustafa Kılıç

3.Sınıflar: Arman Kamar

4.Sınıflar: Duru Kömek

Acıbadem 1 Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Duru Ece Savcı

3.Sınıflar: Murat Bayazidoğlu

4.Sınıflar: Eliz Çetingöz

Acıbadem 2 Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Defne Uçar

3.Sınıflar: Yağmur Damla Üstün

4.Sınıflar: Yağmur Battal

Adana Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ata Uzun

4.Sınıflar: Ege Kapluhan

Ankara Çankaya Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Yağız Alp Yılmaz

3.Sınıflar: Nehir Akvak

4.Sınıflar: Ömürcan Güvendik

Ankara Çayyolu Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Tarık Baysal

3.Sınıflar: Yaman Türközü

4.Sınıflar: Arthur Kayral

Ankara Çukurambar Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Zeynep Naz Bıkmaz

3.Sınıflar: Ezgi Çandır

4.Sınıflar: Gurur Bıyıklı

Ankara Oran Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Defne Beyazgül

3.Sınıflar: Mert Köysüren

4.Sınıflar: Mehmet Alper Taş

Antalya Konyaaltı Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Aşkın Bağır

3.Sınıflar: Ege Naz Topuz

4.Sınıflar: Buse Taşkın

Antalya Lara Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ada Öztürk

3.Sınıflar: Jasmin Yiğit

4.Sınıflar: Yağmur Varol

Atakent Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Defne Yamalıoğlu

3.Sınıflar: Nehir Altuğer

4.Sınıflar: Murat Tuna Özen

Ataşehir 1 Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Oğuz Aydın

3.Sınıflar: Mert Aslan

4.Sınıflar: Nisa Arslan

Ataşehir 2 Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Can Günay

3.Sınıflar: Ege Erdoğan

4.Sınıflar: Yasemin Somuncu

Avcılar Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Kaan Atay

3.Sınıflar: Mina Ela Doğan

4.Sınıflar: Boran Başak

Aydın Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ali Tuncal & Bensu Çakırlı

3.Sınıflar: Beren Boynikar

4.Sınıflar: Arda Gündüz

Bağcılar Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Şükrü Arda Ayvaz

3.Sınıflar: Bora Uzun

4.Sınıflar: Aze Demirkanoğlu

Bahçelievler Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Helin Uluer

3.Sınıflar: Baray Çetin

4.Sınıflar: Irmak Öktü

Bahçeşehir Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Melisa Baripoğlu

3.Sınıflar: Hayal Hürcan

4.Sınıflar: Begüm Yöksu

Balıkesir Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Onur Baykal

3.Sınıflar: Deniz Köse

4.Sınıflar: Serdar Kağan Celepoglu

Başakşehir Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Çağan Kulu

3.Sınıflar: Berat Bekdemir

4.Sınıflar: Tuğçe Melis Altundağ

Batışehir Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Nergiz Yıldırım

3.Sınıflar: Yiğit Köktaş

4.Sınıflar: Tuna Kaan Özden

Batman Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: M. Efe Savaşkan

3.Sınıflar: Talha Teymur

4.Sınıflar: Kerem Efe Özçelik

Bayrampaşa Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Eren Bilmiş

3.Sınıflar: Emir Sustam

4.Sınıflar: Furkan Ertan

Bergama Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Arda Önal

3.Sınıflar: Elif Eymen Akbaş

4.Sınıflar: Yiğit Alp Türkler

Beykent Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Noyan Çelebi

3.Sınıflar: Alara Baltacıoğlu

4.Sınıflar: Emir Can Güner

Beykoz Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Tora Deren Kalfa

3.Sınıflar: Sarper Arı

4.Sınıflar: Arda Dilek

Bostancı Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Buğra Tosun

3.Sınıflar: Eray Pamuk

4.Sınıflar: Şükrü Ege Yüksel

Bursa Hamitler Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Arda Yalçınöz

3.Sınıflar: Leyla Cilasun

4.Sınıflar: Murathan Tokal

Cevizlibağ Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ömer Hacıömeroğlu

3.Sınıflar: Derin Egemen Erdoğan

4.Sınıflar: Tuna Okay

Çamlıca Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Yağmur Şahin

3.Sınıflar: Sencer Kara

4.Sınıflar: Aylin Yılmaz

Çekmeköy Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Eylül Bıçakçı

3.Sınıflar: Tuğçe Burcu Gündoğdu

4.Sınıflar: Yaman Uluçay

Denizli Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Emine Gözde Nişancı

3.Sınıflar: Arda Kavaklıoğlu

4.Sınıflar: Deniz Özgür, Elis Almila Orhan

Diyarbakır Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri 

2.Sınıflar: Atilla Çelik & Yiğit Yeşil

3.Sınıflar: Elanur Yavaş & Zeynep Duru Yavuz

4.Sınıflar: Sanem Tuana Özer & Aybüke Bayram

Düzce Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri 

2.Sınıflar: Nahit Sualp Duru

3.Sınıflar: Irmak Sivrikaya

4.Sınıflar: Ece Özenir

Edremit Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Muhammet Miraç Durak

3.Sınıflar: Berkin Çetin

4.Sınıflar: Doğa Su Karalar

Elazığ Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Mehmet Akdoğan

3.Sınıflar: Yiğit Kaygusuz & Duru Durak

4.Sınıflar: Pınar İpek

Florya Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Zeynep Damla Tuğyan

3.Sınıflar: Ece Aroğuz

4.Sınıflar: Şiir Eken

Gaziantep Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Bengisu Güçlü

3.Sınıflar: Sudenaz Açık

4.Sınıflar: Sayhan Balaban

Gaziosmanpaşa Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Duru Topal

3.Sınıflar: Esma Nur Mirza

4.Sınıflar: Elif Tor

Güneşli Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Beyza Çıkrıklar

3.Sınıflar: Emine Biçer

4.Sınıflar: Kayra Gürer

Güzelce Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Elbrus Özden

3.Sınıflar: Bulut Bektaş

4.Sınıflar: Güz Güney

Hadımköy Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

3.Sınıflar: Derin Yeşildağ

4.Sınıflar: Sude Naz Çelebi

Halkalı 1 Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Gökçen Öykü Uygur

3.Sınıflar: Ayşe Ada Şanlı

4.Sınıflar: Ayşe Nil Tuken

Halkalı 2 Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ilgın Bayraktar

3.Sınıflar: Atakan Akdoğan

4.Sınıflar: Nebi Yanar

İnegöl Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Çağla Özdemir

3.Sınıflar: Pelinsu Kartal

4.Sınıflar: Devrim Deniz Kuzu

İzmir Mavişehir Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Defne Yılmaz

3.Sınıflar: Duru Türknas

4.Sınıflar: Nazlı Kozinoğlu

Kartal Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ege Dikici

3.Sınıflar: Lara Yaman

4.Sınıflar: Tarık Yıldız

Kayseri Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Melih Ege Doğan

3.Sınıflar: Muhsin Efe Eryılmaz

4.Sınıflar: Kayra Kaya

Kemerburgaz Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Berkhan Alpözü

3.Sınıflar: Kerem Eskici

4.Sınıflar: Zeynep Çakır

Kıbrıs Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

3.Sınıflar: Melis Yurdaer

4.Sınıflar: Melis Tanseloğlu

5.Sınıflar: Elif Eryaşar

Kocaeli Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Berçem Selena Yeşilyurt

3.Sınıflar: Zeynep Naz Öner

4.Sınıflar: Emir Arslanoğlu

Konya Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Zeki Ege Deniz & Mevlüt Mert Üzümcü

3.Sınıflar: Bora Yılmaz

4.Sınıflar: İbrahim Ata Yapıcı

Kurtköy Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Roja Bitim

3.Sınıflar: Eliz Yurtöver

4.Sınıflar: Eva Ece Zarenba

Malatya Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Emir Taha Kürçe

3.Sınıflar: Nisanur Elmas

4.Sınıflar: Betülay Dal

Manisa Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Kağan Kerem Açıkgöz

3.Sınıflar: Ada Topbaş

4.Sınıflar: Gülce Hocalar 

Mersin Doğa Okulu Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Özgün Ege Dilsiz

3.Sınıflar: Bora Nayci

4.Sınıflar: Begüm Dinçer

Ordu Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Irmak Kalafat

3.Sınıflar: Hasan Ata Buyruk

4.Sınıflar: Melis Kayahan

Sakarya Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Leyla Hasan

3.Sınıflar: Metehan Sürmeli

4.Sınıflar: Ömer Faruk Korkut

Sancaktepe Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Elanur Kaya

3.Sınıflar: Nehir Bayoğlu

4.Sınıflar: Azra Ceyla Erer

Sarıyer Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Efe Hakan Gönül

3.Sınıflar: Boran Yılmazsoy

4.Sınıflar: Ege Binen

Şanlıurfa Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ela Aydın

3.Sınıflar: Ezgi Türkmen

4.Sınıflar: Azra Sezer

Şişli Bomonti Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ünal Ege Altan

3.Sınıflar: Behçet Kerem Akyıldız

4.Sınıflar: Talya Naz Mıgırdıçoğlu

Tekirdağ Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ege Gün  

3.Sınıflar: Azra Melek Yaşar

4.Sınıflar: Kerem Cakır

Topkapı Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Onur Teke

3.Sınıflar: Arda Özcan

4.Sınıflar: Ömer Yiğit Koçal

Üsküdar Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Eren Okumuş

3.Sınıflar: Nazen Melek Akbulut

4.Sınıflar: Melih Şener

Van Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ayşe İpek Tatlı

3.Sınıflar: Övgü Deren Çilingir

4.Sınıflar: Zührenur Kanberoğlu

Yakacık Doğa Spelling Bee Kampüs Birincileri

2.Sınıflar: Ege Yüksektaş

3.Sınıflar: Ali Efe Akkaya

4.Sınıflar: Ceren Şahin


İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL