Haber ve Etkinlikler

t-MBA’in PEARSON AKREDİTASYON DENETİMİ YİNE BAŞARIYLA SONLANDI

2012 yılından bu yana Pearson Akreditasyonu ile taçlandırılan Doğa Kolejinin başarılı ve özgün lise eğitim modeli, t-MBA, bu yıl da tam not alarak denetim sürecini tamamladı.

ETİKETLER : t-mba eğitimi , doğa anadolu lisesi , doğa lise eğitimi , lisede kariyer , pearson , akreditasyon , yurtdışı üniversite

t-MBA’in Pearson akreditasyon süreci içerisinde, üç ana başlık altında toplanan kriterler doğrultusunda uluslararası kalite güvencesi sistemi işletilmekte ve İngiltere’den gelen bağımsız değerlendiricinin raporu doğrultusunda “Pearson Assured” akreditasyonu verilmektedir. İngiliz kalite danışmanı, ziyareti esnasında t-MBA’in tüm unsurlarını gözden geçirerek denetledi ve enetleme sonunda Pearson’dan ulaşan rapora göre t-MBA’in uluslararası boyutlarda kaliteli eğitim verdiği bir kez daha onaylamış oldu. 


t-MBA’in Pearson akreditasyonu Doğa Koleji öğrencilerine uluslararası geçerliliği olan bir ayrıcalık sunuyor. t-MBA Eğitimini tamamlayan öğrenciler dünyanın en büyük akreditasyon kuruluşlarından Pearson’ın onayladığı "t-MBA Sertifikası"ını alarak üniversite eğitimi için gerekli ön hazırlıklarını tamamlamış olurlar. t-MBA Eğitim Modeli’ni başarıyla tamamlayan ve uluslararası geçerliliği olan Pearson onaylı t-MBA Sertifikası'nı alan Doğa'lı öğrenciler yurtdışındaki üniversitelere kabul kolaylığı elde ederken yurt içinde Doğa Kolejinin anlaşmalı olduğu prestijli üniversitelerden burs imkanı kazanırlar. 


Dünyanın en büyük eğitim çözümleri şirketi olan Pearson, eğitimin her alanına yönelik çözümler sunmaktadır. Pearson onayı, 100’den fazla ülkede 100 yılı aşkın eğitim ve öğrenim tecrübesi ve güvenilirliğine dayanan, eğitim sistemi ve öğrenme modelini, kalite güvencesi standartlarına göre uluslararası düzeyde değerlendiren bir akreditasyon sürecidir. 


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL