Haber ve Etkinlikler

t-MBA 4. YILINDA t-MBA DİGİTAL İLE TEKRAR BETT SHOW'DA

Doğa Okulu BETT Show 2015'teki yerini aldı. t-MBA, dünyadaki en ünlü eğitim fuarlarından biri olan BETT Show'a (British Education Training and Technology Show) dördüncü kez katılıyor.

ETİKETLER : t-MBA , BETT Show , eğitim fuarı , VS , Britannica , Intel , Promethean , Pearson , British Education Training and Technology Show , t-MBA Digital , t-MBA Project World

Doğa Koleji, dünyanın en büyük eğitim teknolojileri fuarı BETT SHOW'da t-MBA Digital, Küresel Gençlik Ağı ve t-MBA Project World ödül töreni ile adeta parladı. t-MBA Dijital yani Doğa Okulları t-MBA Modeli online versiyonu geçtiğimiz yıl hayata geçtiği zamandan itibaren tüm dünyada dikkatleri çekmeyi başardı. Rusya, Finlandiya, Hollanda, ve dünyanın dört bir yanından gelen t-MBA Dijital Okulları, bu eşsiz eğitim platformunu dünyanın geri kalanıyla paylaşmak için BETT Show'da bir araya geldi. Fuarda Küresel Gençlik Ağı üyeleri de fikir alışverişi yaptı ve bu ağın bir parçası olmanın faydalarını aktardı. Sunumun sonunda muhteşem bir ödül töreni gerçekleşti ve Doğa standı etrafında toplanan yüzlerce kişi t-MBA Proje Yarışması'nda ödül törenine tanıklık etti. Törene; önceki yıl büyük ödülü kazanan ve bu gururla bu yıl kazanan projelere ödüllerini takdim eden t-MBA Öğrencimiz Gökhan Gargoğlu, ev sahipliği yaptı. 


Bu yıl gerçekleşen proje yarışmasınde birinciilği ise "Go for Green" adlı projesiyle Hollanda'dan Marcanti School kazandı. Projenin ödülü olan 5 bin dolarlık çeki Intel Pazarlama ve Strateji Direktörü Dr. Eileen Lento verdi. Yarışmanın ikinciliğini ise yine Hollanda'nın Young Political Talent Group kazandı. İkincilik ödülünü Britannica Uluslararası İş Geliştirme Direktörü Caroline Kennard takdim ederken genç öğrencileri tebrik etti ve böyle bir organizasyonda yer aldığı için onur duyduğunu belirtti. 2 bin dolarlık üçüncülük ödülü ise İngiltere'den gelen Food Bank projesine gitti. Ödülü Promethean yöneticilerinden John McDermott takdim etti. 


 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL