Haber ve Etkinlikler

t-MBA, LONDRA'DAKİ WECONNECT INTERNATIONAL EU KONFERANSI'NDA

t-MBA, Londra’da Clifford Change’in (İngiltere’nin önde gelen hukuk şirketlerinden) düzenlediği WEConnect International Konferansına katıldı. WEConnect International kar amacı gütmeyen bir organizasyon olup, kapılarını tedarik zincirine açıyor. WEConnect International; şirketlerle, derneklerle, devletlerle, kadın girişimcilerle ve onların destekçileriyle ortak olup aynı zamanda sahibi kadın olan kuruluşların iletişim içinde olduğu bir küresel sertifika ağıyla ortak olarak çalışmaktadır.

ETİKETLER : t-MBA , Londra , konferans , WEConnect International EU
WEConnect International’a katılan bazı şirketlerin isimleri şunlar: RBS, The Coca-Cola Company, Accenture, IPG ve American Express. Bazı başarılı yeni kurulan şirketler ise Decoded ve MyCarGossip.
t-MBA, WEConnect gibi ağlara katılmanın başarılı bir şirket yönetimi için gerekli olduğuna inanıyor. Bu gibi konferanslarda başarılı insanlardan ilham almanın yanında faydalı ve spesifik bir çevre ile network kurmuş oluyorsunuz. Konferansa katılan tüm katılımcılar sıcak, ilgili ve alçakgönüllüydüler fakat hepsinin odak noktası iş hayatıydı. Konferans sırasında t-MBA, 3 ayrı workshopa katıldı, bu workshoplarda işyeri sahiplerinden ticaret ve tedarik zinciri hakkında bilgiler edinildi. t-MBA, konferans konuşmacısı Heather White’dan networking ve işletme becerileri hakkında önemli bilgiler edindi ve daha sonra bu bilgileri uygulamaya koymak amacıyla konferans katılımcılarından biri olan Decoded ile gelecekte ne gibi ortak çalışmalar yapılabileceği üzerine konuştu. Decoded, İngiltere’nin önde gelen yeni kurulmuş şirketlerinden biri ve amacı insanlara nasıl kodlama yapıldığını öğretmek.Genç işadamlarına tavsiyeler: Bu tarz konferanslara katılarak daha önce iş yapmış ve başarılı olmuş insanlardan her zaman bir şeyler öğrenebiliriz.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL