Haber ve Etkinlikler

t-MBA ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLARI YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA COŞKU İLE "HOŞ GELDİNİZ" DEDİ!

Türkiye geneli tüm kampüslerimizde t-MBA Öğrenci Meclis Başkanlarımız gerçekleştirdikleri açılış konuşmaları ile 2017- 2018 eğitim - öğretim yılına coşku ile "hoş geldiniz" dedi.

ETİKETLER : öğrenci meclisleri , t-mba lise eğitimi , lisede ilk gün , doğa liseleri

"Mutlu çocuk öğrenir, yetişkin birey üretir felsefesi" ile hazırlandığımız yeni eğitim yılının ilk günü tüm kampüslerimizde büyük heyecan ve mutluluk vardı. Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve bayrak törenlerinin ardından açılış konuşmalarını gerçekleştiren meclis başkanlarımız anlamlı mesajlar vererek kardeşlerine ilham oldu. "Bizler Doğa Kolejinde, heyecan duyan, geleceğe umutla bakan ve kendimize hedefler koyan bireyler olarak yetişiyoruz." diye sözlerine başlayan öğrenci meclis başkanlarımız sözlerine şöyle devam etti. 

"Birçok alanda henüz lise çağındayken kariyerimize yön verdi. Lider olmayı, geleceğe umutla bakmayı, uzakları yakın yapabilmeyi öğrendik. Doğa Kolejinde başarıyı tattık. Bizler kardeşlerimizin kalbinde ağabeyler ablalar olduk, iş dünyasında iş ortağı, fikir üreten genç nesil olarak adımızı yazdırdık. Bizler Doğa Kolejinin gururu, geleceğin liderleriyiz. Bu büyük kurumun parçası, başarının adıyız.

Şimdi onursal başkan olmaya hazırlanırken, elimdeki başarı meşalesini sizlere gururla vereceğim. Ve diyeceğim ki “ Kazanmak için değil öğrenmek için koş. Aldığın bu değerli eğitim ile dünya insanı ol, liderlik vasıflarınla dünyaya örnek ol” 

Lise öğreni meclislerimize ve tüm öğrencilerimize her alanda başarı dolu bir eğitim yılı diliyoruz. 


 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL