Haber ve Etkinlikler

t-MBA ÖĞRENCİLERİ G3 ZİRVESİ'NDE!

Girişimcilik ve İnovasyon haftasında düzenlenen uluslararası bir organizasyon olan Türkiye’nin en önemli iş adamlarının katıldığı G3 Zirvesi’ne Acıbadem Bilim Doğa öğrencileri her sene olduğu gibi yerini aldı.

ETİKETLER : g3 zirvesi , t-mba eğitim modeli , lise eğitimi , genç girişimciler , girişimcilik dersi , lise eğitimi

Katıldıkları bu önemli organizasyonda Turkcell’in CEO’su Kaan Terzioğlu, buldumbuldum.com CEO’su Gökhan Güçlüozan, onedio.com CEO’su Kaan Kayabalı, Koton CEO’su Gülden Yılmaz ile bir araya geldiler.


Acıbadem Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi  t-MBA öğrencileri  hem iş fikirlerini başarılı yöneticilere sundular hem de girişimcilik ve inovasyon ile ilgili bilgilerini dile getirdiler. Öğrencileri dikkatle dinleyen liderler, t-MBA eğitim modelinin ne kadar önemli olduğunu belirttiler. Öğrenciler için önemli bir eğitim sahası haline gelen bu büyük organizasyonda, Acıbadem Bilim Kampüsü öğrencileri girişimciler ve melek yatırımcıların ilgi odağı oldular. t-MBA öğrencileri katıldıkları G3 Zirvesi’nde dünyanın en inovatif eğitim modeli seçilen t-MBA eğitiminin önemli derslerinden olan girişimcilik ve inovasyon ders konularını sahada pratiğe dökmüş oldular.  


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL