Haber ve Etkinlikler

t-MBA ÖĞRENCİLERİNDEN “GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ“

t-MBA öğrencileri, toplumların sosyal ve ekonomik refahını üst seviyelere taşımakta önemli bir role sahip “girişimcilik” konulu bir zirve gerçekleştirdiler.

ETİKETLER : Girişimcilik , inovasyon , seminer , girişimcilik haftası , girişimcilik ve inovasyon , gurbet zorba , duygu yücesoy

Doğa Okulları Cevizlibağ Kampüsü öğrencilerinin Global Girişimcilik Haftası çerçevesinde gerçekleştirdiği panel, TRT Haber Bülteni Sunucusu Gurbet Zorba moderatörlüğünde gerçekleşti.

Alanlarında başarılı panelistler KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Selen Deniz, TOBB İcra Komitesi Üyesi Süleyman Erdoğan, KOSGEB Kobi Uzmanı Duygu Yücesoy girişimcilik konusundaki deneyimlerini ve bilgilerini öğrencilere aktardılar. Programda öğrenciler kendi geliştirdikleri, karbondioksidi oksijene çeviren makine fikrini panelistlerle paylaştılar. Konuklar yorumlarını ve bu fikrin hayata geçmesi ile ilgili izlenmesi gereken adımları öğrenciler ile paylaştılar. 


t-MBA Eğitim Modeli ile Doğa öğrencileri akademik başarılarını sosyal yetenekleri ile harmanlayarak daha emin bir yol haritası ile geleceğe hazırlanıyorlar. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL