Haber ve Etkinlikler

t-MBA YILLIK EDEXCEL KALİTE TEFTİŞİNDE %100 BAŞARI ELDE ETTİ

t-MBA 2012’de yoğun bir teftişten geçtikten sonra Edexcel tarafından onaylandı. Bu ay İngiltere’den gelen Edexcel Kalite danışmanları modelin beş temel özelliğini denetlemek için t-MBA’i yerinde ziyaret ettiler.

ETİKETLER : t-MBA , edexcel , kurumsal başarı , edexcel
t-MBA Türkiye’de küresel akreditasyon kuruluşu Edexcel tarafından onaylanan ilk eğitim modelidir. t-MBA, İşletme Master Derecesi olan MBA’in lise seviyesine uyarlandığı ve tüm Doğa öğrencilerine özel olarak sunulan yenilikçi bir eğitim programıdır.İngiliz kalite danışmanları ziyaretleri esnasında t-MBA’in tüm unsurlarını gözden geçirdiler ve denetlediler. t-MBA hepsinden mükemmel eleştiriler aldı. Bu denetleme t-MBA’in kaliteli eğitim verdiğini onaylamış oldu.1. t-MBA Eğitim Modeli her öğrenciye eşit şartlar, kişiye özel eğitim ve bunların yanısıra yenilikçi aktarım ve değerlendirme sağlamaktadır. 
2. t-MBA Eğitim Modeli’ndeki derslere ve diğer unsurlara, en yüksek standartlara çıkan uluslararası seviyede kalite, güvenlik ve hijyen verilmektedir. 
3. t-MBA tüm eğitim ve öğretim süreçlerinin kanıtlanmış bir kalite yönetim sistemi kapsamında olduğunu garanti etmektedir. 
4. t-MBA’ye ait olan tüm ayrıntılar ve yönetmelikler personele, öğretmenlere ve öğrencilere hem çevrimiçi hem de sözlü ve yazılı olarak verilmektedir.
5. Bütün ölçme ve değerlendirme kriterleri, tüm etkinlik ve eğitim sürecinin geçerli ve güvenilir kararlarla yürütüldüğünü onaylamak üzere düzenli olarak denetlenmekte ve güvenli bir şekilde işlem görmektedir.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL