Haber ve Etkinlikler

TATİLDE DE DOĞA OKULLARI HER YERDE!

Doğa Okulu yaz ayları boyunca renkli etkinlikleriyle Türkiye kıyılarını dolaşıyor, tatile hem eğlence hem de eğitim katıyor. Çocuklar, onlar için hazırlanan özel alanlarda Survivor, Kids Athletics, Airzooka gibi farklı etkinliklerle eğlenecek, öğrenecek, yarışacak, sürpriz hediyeler kazanacak.

ETİKETLER : Doğa , Yaz , Şenlik , Eğlence , Bilim , Tatil , Hediye , Tır , Bilim , Çocuklar , Oyun , Bilim Okulu , Doğa Cup

Doğa Okulu etkinlik tırı yaz ayları boyunca Türkiye’yi geziyor ve çocuklara birbirinden keyifli anlar yaşatıyor. 1 Ağustos’ta yola çıkan Doğa Etkinlik Tırının programı iki etaptan oluşuyor. Etkinlik tırı, birinci etapta Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil beldeleri olan Tuzla, Çınarcık, Bursa, Erdek, Altınoluk, Akçay, Edremit, Dikili ve Çeşme’yi geziyor. 3 Eylül’e kadar Türkiye’yi gezerek çocuklarla buluşmaya devam edecek olan etkinlik tırı, ikinci etabında ise Antalya, Adana, Gaziantep, Kayseri, Konya, Ankara, Kocaeli illerinde etkinliklerine devam edecek.

Peki Türkiye’yi gezecek Doğa Etkinlik Tırı’nda neler var?

Gerçekleştirilecek özel etkinliklerde çocukların keyifli vakit geçirmesi için her şey düşünüldü. Birbirinden eğitici ve eğlenceli pek çok farklı etkinliklerle farklı yaş gruplarına hitap eden Doğa Okulu etkinlik tırı ile minik ziyaretçilerini eğlendirirken öğretecek. Çocuklar çarkıfelek, bilgi kartları, sembol puzzle gibi oyunlarla bilgilerini geliştirecek; kukla yapımı, origami, atıklarla sanat gibi faaliyetlerle de sanatsal yaratıcılıklarını ortaya koyacak. Doğa Okulu Bilim Okulu, Airzooka ile havanın gücü – Van de Graf Jenaratörü ile uçuşan saçlar gibi eğlenceli deneyler ve doğayı inceleyecekleri etkinlikler aracılığıyla çocukları bilimin eğlenceli yüzüyle tanıştıracak. Çocuklar ayrıca palyaço ve sihirbazların birbirinden ilgi çekici şovlarıyla da eğlencelerine eğlence katacak. Doğa Okulu etkinlik tırında spor aktiviteleri de unutulmadı. Voleybol, futbol, mini atletizm, survivor, kids athletics gibi farklı yaş gruplarına yönelik spor karşılaşmaları da düzenlenecek.


Çocuklar, bilgi yarışmalarından İngilizce içerikli oyunlara, sanat etkinliklerinden bilimsel deneylere, yemek atölyelerinden spor turnuvalarına kadar çeşit çeşit etkinlikle tatilin tadını Doğa Okulu etkinlik tırıyla çıkaracak.


BİLGİ OYUNLARI

Doğa Okulu oyunları ile çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek: 

 •  Çarkıfelek 
 •  Bilgi kartları 
 •  Sembol puzzle
   

SANAT ETKİNLİKLERİ

Tır çevresinde oluşturulacak özel alanda çocuklar yaratıcılıklarını ortaya koyacakları etkinlikler yapacak: kukla yapımı, origami, atıklarla sanat…


Doğa Okulu BİLİM OKULU

Doğa Okulu Bilim Okulu alanında çocuklar bilimin eğlenceli yüzüyle tanışacak:


 • Eğlenceli deneyler ( Airzooka ile havanın gücü – Vangleff Jenaratörül ile uçuşan saçlar)
 • ?Doğayı inceliyoruz

FUN TIME!

Doğa Okulu etkinlik alanı eğlenceli etkinlikleri ile ziyaretçilerine eğlenceli zaman geçirecekleri bir ortam sunacak:


 • Palyaço ile eğlence
 • Sihirbazın sırrı

DOĞA CUP

Farklı yaş gruplarına yönelik spor karşılaşmaları düzenlenecek:


 • Volley
 • Football  
 • Mini atletizm
 • Survivor
 • Kids Athletics
 • Geleneksel oyunlar

TATİLDE DE Doğa Okulu HER YERDE

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL