Haber ve Etkinlikler

TOFD GENEL BAŞKANI'NDAN DOĞA'YA ANLAMLI ZİYARET

TOFD (Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği) Genel Başkanı Ramazan Baş ve Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle bir araya gelerek yeni dönemde gerçekleştirilecek sosyal sorumluluk projelerini görüştüler.

ETİKETLER : tofd , ramazan baş , ali rıza lüle , türkiye omurilik felçlileri derneği , gökkuşağı pas rengi , sosyal sorumluluk , bağış

Türkiye Omurilik Felçliileri Derneğinden Doğa Kolejine anlamlı bir ziyaret gerçekleşti. TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş Genel Müdürümüz Ali Rıza Lüle ile bir araya gelerek gelecek eğitim yılında gerçekleştirilecek sosyal sorumluluk projeleri hakkında bir toplantı gerçekleştirdiler. Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, Ramazan Baş'tan dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında detaylı bilgi aldı. Baş, Ali Rıza Lüle'ye yazarı olduğu Gökkuşağı Pas Rengi adlı kitabı hediye etti ve Doğa Kolejinin teşekkür plaketini kabul etti. 

Topluma ve çevreye duyarlı nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Doğa Koleji, 120'yi aşkın kampüste yerel ve ulusal sayısız sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Engellilere yönelik farkındalık günleri, spor müsabakaları ve geliri yardım kuruluşları ve derneklere bağışlanan projeler gerçekleştiren öğrencilerimiz bu yıl TOFD yararına da organizasyonlar düzenleyecek. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL