Haber ve Etkinlikler

TREND ANNE - BEBEK- ÇOCUK FUARI İBS DOĞA OKULLARI ANA SPONSORLUĞUNDA BAŞLIYOR

Türkiye’nin en büyük, en renkli, en eğlenceli aile Fuarı İBS, 13-15 Aralık tarihleri arasında Doğa Okulu Ana sponsorluğunda İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor. Üç gün sürecek İBS’in bu yıl ki büyük sürprizi Şirinler Müzikali! Başka kimler mi var? Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz, Daffy, Pepee, Leliko ve çocukların yeni kahramanı Ayas... Hediyesi bol yarışmalar, en iyilerinin konuşmacı olduğu anne bebek seminerleri ve Türkiye’nin güvenilir markaları bu yıl da İBS’te.

ETİKETLER : ibs , fuar , Doğa Okulu çocuk üniversitesi anaokulları , anne bebek çocuk fuarı , şirinler müzikali , Bugs Bunny , Tweety , Sylvester , Taz , Daffy , Pepee , Leliko , Ayas , Looney Tunes , seminer

Güvenilir Markalardan İnanılmaz Hediyeler 

Doğa Okulu ana sponsorluğunda düzenlenen ve Acıbadem Sağlık Grubu, Can Bebe, E-Bebek, Forum İstanbul, Radyo Voyage gibi büyük markaların da sponsorlar arasında olduğu İBS’de, Türkiye’nin güvenilir markaları en yeni anne, bebek, çocuk ürünlerini tanıtacak, hizmetleri hakkında detaylı bilgi verecekler. Fuara özel verilecek yüzlerce hediye anne babaların olduğu kadar çocukların da yüzünü güldürecek. Haydi anneler; hediyeler, indirim çekleri ve daha fazlası sizi bekliyor.

... Ve Sahne Şirinler'in

Çocuklara ve ailelerine unutulmaz üç gün yaşatmayı hedefleyen İBS, pek çok yarışma ve şova da ev sahipliği yapacak. Üç günlük etkinliğin yıldızları ise hiç kuşkusuz milyonlarca hayranı bulunan Şirinler olacak. Şirinbaba, Şirine, Gözlüklü Şirin, Güçlü Şirin, Sakar Şirin, Gargamel ve diğerleri, müzik ve dansları ile bütün çocukları ‘şirinleyecek’. Fuar boyunca Şirinler Müzikali, her gün saat 12:00, 14:00 ve 16:00'da sahnelenecek.  

Bugs Bunny ve Tayfası da Burada

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Looney Tunes karakterleri Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz ve Daffy hem miniklerle fotoğraf çektirmek hem de oyunlar oynamak için İBS’de olacak. Türkiye’nin en yeni çizgi karakteri Ayas ilk defa çocukların karşısına çıkacak; hem de İBS’de. Pepee, Ayas ve Leliko üç gün boyunca çocuklarla bir araya gelecek. 

Online Yarışmalar 15 Aralık’a Kadar Sürecek

Eğlencenin yanı sıra kazandıran yarışmaların da adresi olan İBS, 15 Aralık tarihine kadar sosyal medya üzerinden bir dizi hediyeli etkinlik düzenleyecek. Oto koltuğundan pusetlere, en şık kıyafetlerden küçük ev aletlerine kadar birçok hediyeye ulaşmak ise çok kolay. Organizasyonun resmi internet sayfası,

www.ibsfuar.com üzerinden ya da

www.facebook.com/ibsfuari adresi aracılığıyla yarışmalara katılabilir yeni yıl öncesi birbirinden değerli hediyelerin sahibi olabilirsiniz. 

Kazanana Çocuk Odası!

Fuar alanında da kazandıran pek çok yarışma düzenlenecek. Fuar büyük ödülleri 7 bin TL değerinde Babyville çocuk odası, Türkiye’nin en kaliteli, tasarım ödüllü puseti MİMA ve BEKO kurutmalı çamaşır makinesi. Ama bu kadar değil 3 gün boyunca Oto koltukları, elektirikli süpürge, yoğurt makinesi, küçük ev aletleri, oyuncaklar, hediye çekleri ve daha pek çok değerli hediyenin verileceği yarışmalar, en iyisini yapacağını düşünen özgüveni yüksek ebeveynleri ve çocukları bekliyor. Tek yapmanız gereken şey, 13-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde olmanız ve yarışmalara katılmanız.  

Doğa Okulu Çocuk Üniversitesi Anaokulları İBS’te!

‘Doğa Okulu Çocuk Üniversitesi Anaokulları’ ile anaokulu eğitimini yeniden tanımlayan Doğa Koleji’nde çocuklar üniversite temel anlayışını erken dönem eğitime entegre eden benzersiz bir eğitim anlayışı ile yetişiyor. Fuarı ziyaret eden çocuklar bu benzersiz eğitim modelinden uygulamalara katılarak İngilizce konuşacak; Bilim ve Uzay sokağında deneyler yapacak; Ekoloji sokağında doğayı inceleyecek; Yaratıcı Düşünce sokağında yepyeni fikirler üretecek; Hikaye ve Sanat sokağında yaratıcılıklarını sanat eserlerine dönüştürecek. 

Yoga Pilates

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı'nda ayrıca üç gün boyunca yoga ve pilates dersleri de verilecek; hem de ücretsiz olarak. İBS’de anneler güne Acıbadem Sağlık Grubu eğitmenleriyle Yoga ile başlayacak, öğleden sonra yorgunluklarını pilates ile atacaklar. İBS’in tüm ziyaretçilerine açık olan etkinliklerin saatleri fuar sayfasında açıklanacak.

Sor, Öğren 

Alanında Türkiye’nin en iyisi olan konuşmacıların yer alacağı sempozyumlar ise aileler için yol gösterici pek çok reçete sunacak. 

Doğa Koleji, Acıbadem Sağlık Grubu, İstanbul Doğum Akademisi, Novartis ve Molfix’in düzenleyeceği seminerlerde, Çocuk gelişimi ve çocuk hastalıkları, annelik heyecanı, hamilelik ve doğum süreci hakkında bilgiler verilecek, Hipnobirthing ve Suda Doğum tanıtılacak. 14 Aralık Cumartesi günü İBS Seminer alanında anne ve babalar, ‘Canbebe ile Deneyimli Anneler Konuşuyor’ etkinliğinde sorularını her biri kendi alanında öncü ve fikir lideri annelerle paylaşacaklar. Hürriyet Aile ile Anneysen.com'un uzman doktorları ebeveynlere birbirinden değerli bilgiler aktaracak. Seminer saatlerini öğrenmek için www.ibsfuar.comDOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL