Haber ve Etkinlikler

TÜRKİYE’DE İLK DEFA KÜÇÜK PRENS MÜZİKALİ!

Doğa Okulları’nın desteğiyle çocukların içsel güçlerini keşfedecekleri muhteşem bir gösteri!

ETİKETLER : küçük prens , müzikal , alev baymur , saint-exupery , zorlu performans , çocuk etkinlikleri , kültür sanat etkinlikleri

Fransız yazar ve pilot Saint-Exupery'in Dünyaca ünlü hikayesi, muhteşem sahne prodüksiyonu ve birbirinden ünlü oyuncuları ile Doğa Okulları’nın desteğinde Türkiye'nin ilk büyük, yerli çocuk müzikali oluyor! Küçük Prens’ oyununda izleyici yine ilk kez yerli bir tiyatro yapımında hologram ile karşılaşacak. 


Dünyanın en çok satan ve okunan hikayelerinden 'Küçük Prens'in, yapımcılığını ve yönetmenliğini Alev Baymur’un yaptığı müzikali, 9 Ocak 2016’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenmeye başlanacak. Çocukların gelişimine katkı sağlayacak her türlü projede yer alan Doğa Okulları, müzikalin sponsorları arasında yerini alıyor. 


Küçük Prens, çocuklara kendi yaşam amaçlarını bulmanın önemini anlatıyor!

Bugüne kadar dahil olduğu tüm projeleri titizlikle seçen Doğa Okulları, bir eğitim kurumu olarak sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ediyor. Doğa Okulları, Küçük Prens müzikalinin minikleri bir yandan eğlendirirken, diğer yandan onlara kendi içsel güçlerini keşfetmeleri, hayatı öğretilmiş kalıplar yerine kendi yöntemleriyle öğrenmeleri ve merak duygusunu asla kaybetmemeleri gibi önemli mesajlar verdiğine inanıyor. Küçük Prens, ‘’yetişkin’’ olmayı yetişkinlerin dünyasından yanlış örneklerle anlatarak, adeta hayatın nasıl anlamlı kılınacağına dair kılavuzluk ediyor. Hayata hiç sorgulamadan dahil olmak yerine hayallerine inanarak ve yeteneklerine güvenerek kendi yaşam amacını bulmanın en doğrusu olduğu mesajını veren hikaye, eğitici yönüyle dikkat çekiyor.Destek verdiği tüm projeleri titizlikle seçen ve öncelikle sağlayacağı olumlu etkileri analiz eden Doğa Okulları, sadece kendi öğrencileri için değil, Türkiye’nin geleceği olan çocuklara, gençlere etki edecek, güç katacak, öz güven verecek projelerde yer alıyor. Doğa Okulları, Türkiye'nin en güçlü eğitim kurumu olarak bu vizyon ile hareket ediyor.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL