Haber ve Etkinlikler

TÜRKİYE LİSELER BASKETBOL ŞAMPİYONASINA 2 ŞAMPİYONLUKLA DOĞA DAMGASI!

Şampiyon yine değişmedi! Türkiye Şampiyonası'nda 2 genç bayan ve 2 genç erkek takımımız finallerde eşleşerek bir ilke imza attı.

ETİKETLER : basketbol , spor , spor başarısı , doğa koleji , istanbul şampiyonası , türkiye basketbol şampiyonası , liseler basket

Doğa'nın genç sporcuları inanılması güç bir başarıya imza attı. Türkiye Liseler Basketbol Şampiyonası'nın erkekler finalinde İstanbul şampiyonu olan Avcılar ve İstanbul 4.'sü Bahçelievler Kampüsü takımlarımız karşılaşırken, genç kızlar kategorisinde İstanbul şampiyonu Florya ve İstanbul 2.'si Bostancı Kampüsü kupa için mücadele etti. 


Final karşılaşmalarında Doğa Okulları Florya Kampüsü Genç bayan basketbol takımımız Bostancı takımını 64 - 47 yenerek kategorisinde şampiyon oldu. Genç erkekler kategorisinde ise Avcılar takımımız Bahçelievler kampüsünü 87-64 yenerek kupaya uzanan taraf oldu. Doğa'nın tarih yazdığı final karışlamalarında CEO'muz Bünyamin Çelikten ve yöneticilerimiz de öğrencilerimize destek oldu. Şampiyon olan Florya ve Avcılar kampüslerimiz, 2. olan Bostancı ve Bahçelievler kampüslerimizi, antrenörlerimizi ve emeği geçen herkesi kutluyor, sporcularımıza başarılar diliyoruz. 


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL