Haber ve Etkinlikler

ULUSLARARASI BİLİM KAMPI 2019 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Uluslararası genc¸lik bilim etkinligˆi 2019 Bilim Kampı, 7 yıldır Bulgaristan, C¸ek Cumhuriyeti, Finlandiya, Tu¨rkiye, I·talya ve Romanya'dan 13-17 yas¸ları arasındaki genc¸lere ev sahipligˆi yapıyor. Bilim kampına Doğa Koleji öğrencileri de katılacak.

ETİKETLER : bilim kampı , science camp , uzay kampı , doğa koleji projeler koordinatörlüğü

Bilim Kampı 2019, Yaratıcı Egˆitim Merkezi tarafından, 6-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Bulgaristan Plovdiv’de düzenleniyor. Robotik, programlama, fizik, nanoteknoloji ve mu¨hendislik alanlarında dolu dolu 4 gu¨nlu¨k bir program sunan Bilim Kampı 2019, 13-17 yaş grubu gençlere, bilimin pratik uygulamalarını kullanarak uluslararası eğitim ve bilim standartlarını sunuyor. Doğa Koleji Projeler Koordinatörlüğü; Yaratıcı Egˆitim Merkezi ve katılımcı u¨lkelerden uzmanların ortaklığında gerçekleştirilen projenin destekçisi oldu.

Tüm Bilim Kampı Katılımcıları Davetli!

“Uzay Kampı Türkiye Mezunları Etkinliği” ile başlayacak olan programa tüm Bilim Kampı katılımcıları davetli olacak. 2019 Uzay Kampı, Avrupa Ku¨ltu¨r Bas¸kenti Plovdiv'de, Balkan Yarımadası'nın en bu¨yu¨k Regatta Alanı'nın hemen yanındaki “Egˆlence ve Ku¨ltu¨r” Parkında yer alan Genc¸lik Merkezi’nde gerc¸ekles¸tirilecek.

Genc¸lik Merkezi, genc¸lerin ihtiyac¸ları go¨z o¨nu¨nde bulundurularak, uluslararası egˆitim ve ku¨ltu¨r etkinliklerine yo¨nelik u¨c¸ katlı bir binadan olus¸uyor. Merkez, iki ve u¨c¸ kis¸ilik konforlu odalarda konaklama imkanı sunarken, ic¸erisinde etkiles¸imli bir egˆitim merkezi, ku¨tu¨phane, bilgisayar odaları, yemek alanı ve c¸ok is¸levli bir spor kompleksi bulunuyor.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL