Haber ve Etkinlikler

VOLEYBOLUN TÜRKİYE ŞAMPİYONU DÜNYA KUPASININ İZİNDE!

İstanbul şampiyonu olarak Türkiye şampiyonasında okulumuzu temsil eden genç erkek voleybol takımımız Türkiye kupasına kavuştu! Şampiyon sporcularımıza Sırbistan'da yapılacak Dünya Şampiyonası'nda başarılar dileriz.

ETİKETLER : voleybol şampiyonası , türkiye şampiyonu , spor başarı , türkiye liselerarası voleybol , okul sporları , bostancı doğa voleybol , dünya voleybol şampiyonası

Sporda altın çağını yaşayan Doğa Okulları'nda bir Türkiye şampiyonluğu daha... Türkiye Genç Erkek Voleybol Şampiyonası'nda mücadele eden genç sporcularımız iddialı rakiplerini geçerek finalde Ankara Okyanus Koleji'ni 3-2 yendi ve kupaya uzanan taraf oldu. Aynı şampiyonanın bayanlar kategorisinde finale çıkan genç bayan takımımız ise Ayşe Abla Koleji'ne mağlup olarak Türkiye 2.'si oldu. Nevşehir'de gerçekleşen şampiyonada Doğa Okulları CEO'su Bünyamin Çelikten de takımımıza destek verdi. Genç erkek takımımız Sırbistan'da düzenlenecek olan Dünya Liseler Voleybol Şampiyonası'nda ay-yıldızlı formalarıyla ülkemizi temsil edecek. Tüm öğrencilerimiz tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL