Haber ve Etkinlikler

YAZ ŞENLİĞİ TIRLARI TÜM RENKLERİYLE TÜRKİYE'Yİ GEZİYOR!

İki ayrı güzergahtan ilerleyen tırlarımızda çocuklar, yarışma, bilim, spor ve sahne gösterileriyle rengarenk günler geçirmeye devam ediyor. Yolculuğuna Ege'den başlayan tırımız 31 Ağustos'a kadar Şarköy'de, diğer tırımız Denizli'de çocuklarla buluşacak.

ETİKETLER : altınoluk , erdek , yaz etkinlikleri , doğa koleji tırı , doğa yaz şenlikleri , etkinlik

Doğa Kolejinin geleneksel yaz eğlencesine ev sahipliği yapan tırlarımız Türkiye'yi gezmeye devam ediyor. Ege'den yolculuğuna başlayan ilk tırımız 31 Ağustos'a kadar Şarköy'de olacak. Diğer tırımız ise Sakarya, Ankara, Samsun, Çorum, Trabzon, Erzincan, Kayseri ve Antakya, Isparta'dan sonra Denizli Teras Park AVM'de minik misafirlerini bekliyor olacak.

 

Farklı güzergaha ilerleyen iki  Doğa Koleji Yaz Şenliği Tırı'nda oyun ve yarışmalarla eğlenceli vakit geçiren çocuklar, akademik etkinliklerle öğrenmeyi de ihmal etmiyor. Çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerde katılımcılar Doğa Koleji Tırı'nın birbirinden renkli etkinliklerinde yer alma fırsatı buluyor. Yarışma, sanat, bilim, spor, Doğa Cup ve sahne gösterileriyle rengarenk günler geçiren çocuklar kazandıkları madalya ve hediyelerle bu güzel tatil anılarını belgeliyorlar.

 

Doğa Koleji Yaz Şenliği Tırı Fethiye'de

 


Doğa Koleji Yaz Şenliği Tırı Kayseri'de

 

Doğa Koleji Yaz Şenliği Tırı Dalyan'da

 


Doğa Koleji Yaz Şenliği Tırı Datça'da

 

 

Doğa Koleji Yaz Şenliği Tırı Bodrum'da


  

Doğa Koleji Yaz Şenliği Tırı Trabzon'da

 


 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL