Haber ve Etkinlikler

Milliyet- Doğa Kolejinden Tüm Sağlıkçılara İndirim

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ETA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Doğa Koleji okullarında sağlık çalışanlarının çocuklarına yönelik yüzde 50 indirim uygulanacağını bildirdi.

ETİKETLER : doğa koleji sağlık çalışanlarına indirim , doğa eğitim bursu , doğa koleji sağlık kampanyası

Prof. Dr. Mehmet Karaca, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, İTÜ ETA Vakfı bünyesinde hizmet veren Doğa Koleji'nin artık üniversitenin bir parçası olduğunu, bundan da gurur ve onur duyduklarını belirtti. Sağlık çalışanlarının pandemi sürecinde işin meşakkatini ve yükünü çektiğini aktaran Karaca, çocuklarının eğitimini Doğa Kolejinde sürdürmek isteyen her kademeden sağlık çalışanına hiç kimseye uygulamadıkları bir indirim yüzdesiyle katkı sağlamak istediklerini söyledi. Karaca, "Yüzde 50 indirimi sağlık çalışanlarının tümüne sağlayacağız. Doktorundan yardımcı personeline, hemşiresinden teknisyenine kadar bütün katmanlarda olan sağlık çalışanlarına yüzde 50 indirim imkanı sunacağız" dedi.

Sağlık personelinin, veilisi oldukları tüm çocukları için bu imkandan faydalanabileceğini dile getiren Karaca, "Sağlık çalışanlarına yönelik icra Kurulunda bu kararı aldık. Ben de bunu burada açıklamaktan gurur duyuyorum" dedi.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL