Haber ve Etkinlikler

Yeni Şafak - Sağlık Çalışanlarına İndirim

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca Doğa Koleji okullarında doktorundan yardımcı personeline, hemşiresinden teknisyenine kadar sağlık çalışanlarına yüzde 50 indirim imkanı sağlayacaklarını açıkladı.

ETİKETLER : doğa koleji sağlık çalışanlarına indirim , doğa eğitim bursu , doğa koleji sağlık kampanyası , mehmet karaca , itü eta vakfı

 İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Doğa Koleji okullarında sağlık çalışanlarının çocuklarına yönelik yüzde 50 indirim uygulanacağını bildirdi. Karaca, konuya ilişkin İTÜ ETA Vakfı bünyesinde hizmet veren kolejin artık üniversitenin bir parçası olduğunu, bundan da gurur duyduklarını belirtti. Sağlık çalışanlarının pandemi sürecinde işin meşakkatini ve yükünü çektiğini aktaran Karaca, çocuklarının eğitimini Doğa Kolejinde sürdürmek isteyen her kademeden sağlık çalışanına hiç kimseye uygulamadıkları bir indirim yüzdesiyle katkı sağlamak istediklerini söyledi. Karaca, "Yüzde 50 indirimi sağlık çalışanlarının tümüne sağlayacağız. Doktorundan yardımcı personeline, hemşiresinden teknisyenine kadar bütün katmanlarda olan sağlık çalışanlarına yüzde 50 indirim imkanı sunacağız" dedi. 

KALİTE GÜVENCESİ GETİRİLDİ

Sağlık personelinin, velisi oldukları tüm çocukları için bu imkandan faydalanabileceğini dile getiren Karaca, "Bütün Türkiye'de 200'ün üzerinde okulumuz, 150'nin üzerinde kampüsümüz var. İstanbul Teknik Üniversitesi olarak okullarımıza zaten bir kalite güvencesi getiriyoruz. Ek olarak da sağlık çalışanlarına yönelik İcra Kurulunda bu kararı aldık. Ben de bunu burada açıklamaktan gurur duyuyorum. Özellikle öğretmenlerime, yöneticilerime çok teşekkür ediyorum" dedi. Doğa Koleji'nin uzaktan eğitim sürecine kendi altyapısıyla devam ettiğini vurgulayan Karaca, Türkiye'de bu işi en iyi yapan kurum olduklarını vurguladı.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL